UJEO POLICAJCA ZA RUKU: Nasilnik iz Obrenovca iza rešetaka
M. N. iz sela Trstenica, koji je noćas napao obrenovačke policajce, koji su došli da ga uhapse zbog potrage koja je za njim raspisana, sproveden je u zatvor na izdržavanje kazne.

G.Šljivić
M. N. je, kako je "Novostima" rečeno iz nadležnog tužilaštva, bio osuđen i trebalo je da ide u zatvor.
Međutim, on se krio i noćas ga je obrenovačka policija locirala i pokušala da uhapsi.
Ali M. N. je pružao otpor i u akciji hapšenja ujeo jednog policajca za ruku, nanevši mu lake telesne povrede.
Ipak, nasilnik je savladan, uhapšen i sproveden na izdržavanje kazne.
Na nesreću, da spreči incident i prikrije sina, u ovom incidentu učestvovao je i otac M. N., protiv kojeg će ići prijava u redovnom postupku.

OVO JE ANDREJ POPOVIĆ: Priča o njemu i uspesima koje postiže je neverovatna (VIDEO)
ŠAMPIONI U FOKUSU: Andrej Popović mladi fizičar iz Kikinde
17. 09. 2025. u 13:52

OVO JE DETALjAN SPISAK NAMIRNICA KOJIMA ĆE PASTI CENA: Nove ekonomske mere važne za građane
PRESEDNIK Srbije Aleksandar Vučić istakao je juče prilikom izlaganja o smanjenju marži na kućnu hemiju i prehrambene proizvode, a u okviru predstavljanja novih ekonomskih mera za građane, da sniženje koje će uslediti kao posledica ograničenja trgovačkih marži obuhvata 3000 proizvoda iz 23 grupe.
25. 08. 2025. u 13:15

"TAJ ČOVEK JE SRAMOTA, NE POŠTUJE KRALjA!" Tramp tokom susreta s Čarlsom prekršio protokol, ljudi ljuti
AMERIČKI predsednik Donald Tramp i prva dama Melanija borave u Vindzoru, a njihov susret sa kraljem Čarlsom III već je izazvao burne reakcije zbog kršenja strogog kraljevskog protokola, piše Unilad.
17. 09. 2025. u 16:41
Komentari (0)