SLUČAJ OTMICE SINA VRŠAČKOG PREDUZETNIKA: Danas saslušanje petorice osumnjičenih u tužilaštvu
PETORICA mladića iz Vršca, za koje se sumnja da su u noći između subote i nedelje oteli i maltretirali L. N. (20), inače sina jednog vršačkog preduzetnika, danas će biti saslušani u Osnovnom javnom tužilaštvu u Vršcu.

Foto: Printscreen/Instragram
Reč je o policiji dobro poznatim izgrednicima M. K. A. (23), R. T. (19), L. J. (23), L. T. (22) i M. L. (21), od kojih je jedan, kako nezvanično saznajemo, nedavno izašao iz pritvora. Među njima je, takođe nezvanično, i sin penzionisanog policajca.
Prema navodima zvaničnih organa, M. K. A. i R. T. su preduzetnikovog sina, uz pretnju nožem, te večeri naterali da uđe u automobil M. K. A. i zatim ga odveli u stan, koji je u vlasništvu M. K. A. Tukli su ga i oduzeli mu sav novac koji je u tom trenutku imao kod sebe, kao i telefon, sat i zlatni lanac.
Potom su došla i preostala trojica, koja su ga takođe tukla. Sumnja se i da je L. J. od preduzetnikovog sina tražio da mu plati 1.000 evra.
Protiv sve petorice policija je podnela odgovarajuće krivične prijave, a tužilaštvo će, nakon saslušanja, odlučiti da li će ih i za koja krivična dela optužiti.
BONUS VIDEO:
DR NOVOSTI: Kako biti emocionalno inteligentniji?

"TO LICE, TE USNE..." Tramp ponovo izazvao pažnju komentarom o svojoj portparolki Karolin Levit (28)
AMERIČKI predsednik Donald Tramp ponovo je dospeo u žižu javnosti zbog neobičnog komentara o izgledu portparolke Bele kuće Karolin Levit.
14. 10. 2025. u 14:48

"PLjESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO" Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton
RUSKI ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov rekao je da pamti kako je bivša američka državna sekretarka Hilari Klinton pljeskala rukama i slavila ubistvo libijskog lidera Moamera Gadafija 2011. godine i aludirao da bivši sirijski predsednik Bašar el Asad trenutno živi u Moskvi, jer su njemu i njegovoj porodici prećeni sličnim fizičkim uništenjem u Siriji.
14. 10. 2025. u 13:06

"Danas đavo posebno uživa u tim našim SLAVAMA - ti ljudi su obmanuti!"
OTAC Rafailo Boljević upozorava da mnogi Srbi danas slavom više zavaravaju demone nego što slave Boga. Svetitelj se često izruguje kada se slava pretvori u paganski događaj.
19. 10. 2025. u 10:46
Komentari (0)