U STANU BLIZU 4.000 TABLETA: Uhapšen Novosađanin osumnjičen za trgovinu narkoticima

Љ.П.

10. 07. 2024. u 14:58

PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Novom Sadu uhapsili su Đ. M. (43) iz ovog grada, zbog postojanja osnova sumnje da je učinio krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.

У СТАНУ БЛИЗУ 4.000 ТАБЛЕТА: Ухапшен Новосађанин осумњичен за трговину наркотицима

foto:V.Mitrić

Pretresom stana osumnjičenog, policija je pronašla blizu 4. 000 tableta sa liste psihoaktivnih supstanci i znatnu svotu novca, u domaćoj i stranoj valuti, za koju se sumnja da potiče od prodaje narkotika.

Đ. M. je određeno zadržavanje do 48 sati i biće priveden, uz krivičnu prijavu, višem javnom tužiocu u Novom Sadu.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
DIRLJIVO: Objavljena Halidova prepiska sa direktorom klinike (FOTO)

DIRLjIVO: Objavljena Halidova prepiska sa direktorom klinike (FOTO)

PEVAČ Halid Bešlić oporavlja se nakon što je završio u bolnici zbog zdravstvenih problema. Vest o njegovoj bolesti zabrinula je mnoge obožavaoce i estradne ličnosti, među kojima je Halid cenjen i omiljen, a sada se oglasio i zastupnik u NSRS i direktor Univerzitetskog-kliničkog centra RS Vlado Đajić.

19. 09. 2025. u 15:33

Komentari (0)

VEČITI DERBI DUGO NIJE IMAO OVAKAV ZNAČAJ: Partizan i Zvezda ukrštaju koplja u borbi za prvo mesto!