TUKLI SE STUDENTI NA PRAVNOM: Oglasilo se Tužilaštvo - određeno im zadržavanje

PRVO osnovno javno tužilaštvo u Beogradu, u saradnji sa policijskim službenicima PS Palilula i Uprave kriminalističke policije PU za grad Beograd, utvrdilo je identitet četiri lica koja se sumnjiče da su učestvovala u incidentu na Pravnom fakultetu, i to R. M., M. S., K. M. i M. L.

ТУКЛИ СЕ СТУДЕНТИ НА ПРАВНОМ: Огласило се Тужилаштво - одређено им задржавање

Foto: K. Mihajlović

U odnosu na sve osumnjičene javni tužilac odredio je zadržavanje u trajanju do 48 sati zbog postojanja sumnje da su izvršili krivično delo nasilničko ponašanje iz člana 344 Krivičnog zakonika.

U navedenom roku osumnjičeni će biti saslušani, nakon čega će biti doneta odluka o daljem postupanju, o čemu će javnost biti blagovremeno obaveštavana.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.

24. 06. 2026. u 18:41

Komentari (24)

IMALA ČAK 115: Kako je Anica Milenković smršala 52 kilograma za šest meseci - Zbog stresa oko sina sam se gojila