KOD TUNELA MANAJLE POVREĐENI MUŠKARAC I DETE: Sudar pežoa i fijata na putu od Leskovca ka Vranju
U sudaru "pežoa" i "fijata 500" koji se u ranim jutarnjim časovima dogodio na putu od Leskovca ka Vranju, u blizini tunela Manajle, povređene su dve osobe, potvrđeno je Novostima iz vranjske policije.
Foto: D. N.
Povrede je zadobilo dete koje je zbrinuto u leskovačkoj bolnici i muškarac koji je zbrinut u Vranju.
Saobraćajna nezgoda dogodila se u smeru ka Vranju, na kilometar od isključenja za Vladičin Han. Prijavljen je sudar oko 6.20 jutros, preciziraju u policiji.
U Službi urgentne medicine vranjske bolnice zbrinut je jedan pacijent, u pitanju je muškarac, u toku je opservacija, prema nalazima nije teško povređen.
Saobraćaj na tom delu puta je normalizovan, nakon što su jutros za saobraćaj bile zatvorene zaustavna i vozna traka.
BONUS VIDEO:SAOBRAĆAJNA NESREĆA KOD SMEDEREVA: Poginuo vozač kombija
PUTIN PISAO VUČIĆU: Poželeo mu zdravlje i uspehe, a građanima Srbije sreću i prosperitet
PREDSEDNIK Aleksandar Vučić primio je danas čestitku predsednika Ruske Federacije Vladimira Putina povodom Dana državnosti Republike Srbije, u kojoj mu je ruski lider poželeo zdravlje i uspehe, a građanima Srbije sreću i prosperitet, saopštila je danas Služba za saradnju sa medijima predsednika Republike.
13. 02. 2026. u 12:40
STRADALI MLADIĆ SIN POZNATOG MUZIČARA: Novi detalji nesreće u Sarajevu
ERDOAN Morankić (23), koji je stradao u tramvajskoj nesreći u Sarajevu, sin je poznatog muzičara iz Brčkog Armana Morankića, piše portal sarajevskog Avaza.
13. 02. 2026. u 12:05
Danju spasavao živote u bolnici, noću se pretvarao u MONSTRUMA: Jeziva istina otkrivena godinama kasnije
POLICIJA veruje da je Kris Revak, koji je izvršio samoubistvo nakon što je optužen za ubistvo, možda bio serijski ubica. Njegov život i dela krili su mračnu stranu koja je šokirala istražitelje.
15. 02. 2026. u 09:19
Komentari (0)