STRAVIČNA SAOBRAĆAJNA NESREĆA KOD VLADIMIRACA: Poginula devojka - automobilom sletela sa puta, udarila u banderu pa u naslagana drva
DEVOJKA A. I. (19) nastradala je u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila kod Vladimiraca, kada je automobilom marke "ford" sletela s puta i udarila u banderu, isečena drva, a potom i u jedno parkirano vozilo.
Foto: Shutterstock/Ilustracija
Jeziva saobraćajna nesreća dogodila se jutros, sat vremena nakon ponoći, u Ulici Svetoga Save kod Vladimiraca u Šapcu.
Prema rečima izvora, u automobilu je bio i mladić na mestu suvozača koji nije bio teže povređen.
- Sumnja se da je devojka vozeći automobil išla Ulicom Svetog Save ka centru Vladimiraca, te da je, kako se pretpostavlja, velikom brzinom najpre sletela s puta. Nakon izletanja automobil je udario u električnu banderu, u drva koja su bila naslagana, a potom i u jedno parkirano vozilo - objasnio je izvor upoznat sa slučajem.
On je dodao da je nesrećna devojka preminula na licu mesta, dok je mladić, koji je bio sa njom u vozilu, prevezen u bolnicu.
- Čuo sam da je devojka koja je vozila automobil imala probnu dozvolu, kao i da su verovatno brza vožnja ali i njeno neiskustvo razlog ove strašne tragedije - rekao je izvor.
Policija je na licu mesta obavila uviđaj kojim će biti utvrđeno kako se tačno nesreća dogodila.
(Informer)
BONUS VIDEO: Junak spasao Skoplje od novih žrtava - Ko je bio Maksim koji je prvi podvižnik Večernjih novosti
RUSKI VOJNI STRUČNjAK: Jedan udar "orešnika" i "sarmata" može da uništi čitav NATO u Evropi
KOMBINOVANO lansiranje raketnih sistema „sarmat“ i „orešnik“ sposobno je da neutrališe celu vojnu infrastrukturu Severnoatlantske alijanse u Evropi, rekao je za ruske medije Aleksandar Stepanov, vojni stručnjak Instituta za pravo i nacionalnu bezbednost Ruske predsedničke akademije za nacionalnu ekonomiju i javnu upravu (RANHEGA).
13. 05. 2026. u 12:29
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
"NE MOŽEMO DA POBEDIMO, PREJAKI SU!" Putinov čovek iznenadio izjavom na ruskoj državnoj televiziji
POZNATI ruski reditelj i propagandista Karen Šahnazarov rekao je da Rusija ne može da pobedi Ukrajinu, da je protivnik prejak i da je u interesu Rusije da što pre okonča rat.
11. 05. 2026. u 19:09
Komentari (1)