TEŠKA SAOBRAĆAJNA NESREĆA KOD ZLATIBORA: Poginula jedna osoba, vatrogasci morali da seku vozilo
NA PUTU Zlatibor - Užice kod mesta Mačkat jutros oko 6:15 časova dogodila se teška saobraćajna nesreća u kojoj je jedna osoba poginula, dok su dve povređene.

Foto: Shutterstock/Ilustracija
U sudaru su učestvovala dva vozila, a koliko je sudar bio žestok govori i činjenica da su vatrogasci morali da seku jedno od vozila iz udesa i izvlače povređene.
Kolima Hitne pomoći oni su prevezeni i najbližu zdravstvenu ustanovu gde su im konstatovane povrede i pružena prva pomoć.
Policijski uviđaj je u toku, a saobraćaj na ovom delu puta se ovdija usporeno.
(Informer)
Preporučujemo

SAOBRAĆAJKA KOD LAPOVA: Na auto-putu E-75 zatvorena jedna kolovozna traka zbog udesa
05. 11. 2022. u 08:06

SAOBRAĆAJNA NESREĆA NA ČUKARICI: Devojka prevezena u Institut za ortopediju na Banjici
04. 11. 2022. u 20:06

ODAVDE JE IZAŠLA GRUPA LjUDI I ZAPUCALA: Detalji užasa u Višnjičkoj banji, žena ubijena, više ranjenih (VIDEO)
U LOKALU u Višnjičkoj banji u Beogradu ubijena je jedna žena, a ranjeno još nekoliko osoba, među kojima je i njen muž kome se lekari bore za život.
30. 09. 2025. u 16:33

"ZAŠTO MI PIPAŠ ŽENU?" Ovako je počela tuča na svadbi u Gornjem Milanovcu, nasrnuli na doktora (VIDEO)
SVADBENO veselje u Gornjem Milanovcu pretvorilo se u haotičnu scenu kada je došlo do nesvakidašnjeg incidenta.
30. 09. 2025. u 16:10

NE DA NA ĆERKU Bogdanin otac očitao lekciju Veljku, jasno mu stavio do znanja: "Možda pre nisi imao ovakvu devojku..."
VELjKO je uvek isticao da želi veliku porodicu sa mnogo dece kojima će usaditi prave vrednosti i tradiciju.
29. 09. 2025. u 16:17
Komentari (0)