TRAGEDIJA U SMEDEREVSKOJ ŽELEZARI: Poginuo radnik, pao zajedno sa kranom i na mestu stradao

Новости онлајн

11. 09. 2023. u 21:07

DANAS je u železari u Smederevu došlo do nezgode u kojoj je jedan radnik izgubio život.

ТРАГЕДИЈА У СМЕДЕРЕВСКОЈ ЖЕЛЕЗАРИ: Погинуо радник,  пао заједно са краном и на месту страдао

Foto: Milena Anđela/Profimedia/Ilustracija

Prema prvim nezvaničnim informacijama, iz za sada nepoznatih razloga došlo je do pada krana, pri čemu je stradao radnik koji je upravljao kranom.

Iz PU Smederevo potvrđeno nam je da je došlo do pogibije radnika, ali za sada nisu mogli da nam daju više informacija.

Na licu mesta su policija i tužilac koji trenutno vrše uviđaj nakon kog će biti poznati svi detalji ove nesreće.

(Telegraf)

BONUS VIDEO: BRZA I EFIKASNA AKCIJA POLICIJE - Uhapšeni osumnjičeni za dvostruko ubistvo mladića u Futogu

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
NAPUSTILA GRAD I NA BABOVINI ODGAJA DECU: Mlada Beograđanka Aleksandra odlučila da se pre 14 godina vrati u planinsko selo Vlase kod Vranja

NAPUSTILA GRAD I NA BABOVINI ODGAJA DECU: Mlada Beograđanka Aleksandra odlučila da se pre 14 godina vrati u planinsko selo Vlase kod Vranja

MOJ tata se ljutio na mene, govorio je, ja sam odatle otišao, a ti se vraćaš, ali ja sam odlučila i na kraju je život tako sve uredio da na mestu u planinskom selu Vlase, gde je njegova majka Ljubica odgajala trojicu sinova i jednu kćer, to sada radim i ja - započinje svoju po mnogo čemu neobičnu priču tridesetšetogodišnja učiteljica Aleksandra Ljubić, književnica, slikarka, supruga, odbornica u skupštini grada i, kako kaže, najvažnije mama Darka (14), Đorđa (10), Veljka (8) i Marijane (7).

10. 01. 2026. u 15:08

Komentari (0)

ŠOK NA AUSTRALIJAN OPENU: Janik Siner ne može da veruje šta je doživeo u Melburnu