"PUN SAM KOMADIĆA STAKLA, TRESEM SE OD STRAHA": Ispovest putnika nakon sudara dva autobusa u Beogradu
SAMO pukom srećom niko od putnika autobusa 511, u koji je udario autobus sa linije 860E u Savskoj ulici, nije povređen.
Foto: Lj. P.
Nakon sudara dva autobusa intervenisala je i Hitna pomoć, ali nije bilo potrebe da se neko preveze u bolnicu.
Kako je izgledao sudar, opisao je jedan od putnika autobusa 511 na IG stranici Serbia Live Beograd.
- Oko 14.25 časova, vozač na liniji 511 je normalno vozio Savskom ulicom ka Sremčici. U trenutku kada je autobus prolazio kroz samu raskrsnicu ka Sajmu, autobus na liniji 860E ka Obrenovcu je zakačio limariju kod trećih i četvrtih vrata, stakla i harmoniku.
U tom momentu sam sedeo kod trećih vrata, mogao je da me iseče, ali, sva sreća, nije. Pun sam komadića stakla i sada se tresem od straha i panike - napisao je.
Nesreća se dogodila nedaleko od stanice prigradskih autobusa na uglu ulica Nikolaja Kravcova i Savske.
(Telegraf.rs)
BONU VIDEO: PLjAČKA U CENTRU BEOGRADA: Lopovi kradu i pred kamerama
Preporučujemo
SUDAR DVA AUTOBUSA U BLIZINI PALATE PRAVDE: Hitna pomoć na terenu (FOTO)
16. 10. 2023. u 15:06
NOĆ U BEOGRADU: Udaren pešak u centru grada, Hitna pomoć intervenisala 104 puta
16. 10. 2023. u 07:07
EVROPLjANE RAZBESNELA JEDNA TAČKA TRAMPOVOG PLANA: "To je skandalozno"
AMERIČKI predsednik Donald Tramp ubacio je „klin u točak“ jednih od najosetljivijih pregovora koji se trenutno vode u Evropi, potencijalno ugrožavajući napore da se Ukrajini obezbedi finansiranje za nastavak odbrane od Rusije, piše Politiko.
22. 11. 2025. u 07:54
NAJVEĆA SILA EVROPE REAGOVALA NA TRAMPOV PLAN: "U principu podržavamo"
NEMAČKA vlada saopštila je da "u principu" podržava plan Sjedinjenih Američkih Država za okončanje rata u Ukrajini, ali da ostaje posvećena zaštiti ukrajinskog suvereniteta i obezbeđivanju bezbednosnih garancija za zemlju.
21. 11. 2025. u 12:37
SLOBODA I VOJIN SE SELE: Kupili stan, a evo i gde! Doneli bitnu odluku
SLOBODA i Vojin su ovaj stan kupili pre više od godinu dana...
25. 11. 2025. u 08:41
Komentari (0)