DEČAK (3) ZADRŽAN NA HIRURGIJI: Oglasili se iz bolnice u Prokuplju o stanju deteta na kog je naleteo automobil
TROGODIŠNjI dečak A.M. na kojeg je danas naleteo automobil u Solunskoj ulici, nadomak centra Prokuplja, zbrinut je na Odeljenju hirurgije prokupačke bolnice "Dr Aleksa Savić".
foto d.z.
Kako saznajemo u ovoj ustanovi, stanje dečaka je stabilno, nije životno ugrožen, ali je zadržan u bolnici radi daljeg praćenja.
- Dete je bukvalno istrčalo ispred automobila i zadobilo je povrede po telu. Bilo je svesno u trenutku dolaska Hitne pomoći. Odmah je transportovano u bolnicu, gde su preduzete dalje mere - saznajemo u prokupačkom Domu zdravlja, čija je ekipa Hitne pomoći pružila pomoć detetu na mestu nesreće.
Preporučujemo
AUTOMOBIL UDARIO DETE: Teška nesreća u Prokuplju, mališan (3) hitno prevezen u bolnicu
25. 01. 2024. u 15:21
(UZNEMIRUJUĆI VIDEO) Autobus izleteo na trotoar, četvoro ljudi teško povređeno
24. 01. 2024. u 16:36
BRISEL I NATO SE OVOME NISU NADALI Ruska odluka drma Evropu: Brigada marinaca posataje divizija na vratima EU (VIDEO)
VOJNO-politička situacija između Rusije i evropskih država ulazi u fazu opasne eskalacije. Moskva je iznenada donela odluku da postojeću 336. gardijsku brigadu mornaričke pešadije, stacioniranu u Kalinjingradskoj oblasti, reorganizuje i podigne na nivo divizije.
30. 12. 2025. u 20:45
RUSI ĆE NAPASTI EU MNOGO RANIJE: Veliko upozorenje iz Ukrajine, poznata godina i glavna meta
RUSIJA je pomerila svoje planove za direktnu agresiju sa 2030. na 2027. godinu, a Evropa je sve glasnija o riziku od direktnog sukoba, u kojem bi se baltičke države mogle naći pod okupacijom.
20. 12. 2025. u 09:41
JK ŠOKIRALA: Otkrila otkad NIJE spavala sa Duškom, a bili još u braku - posredi su GODINE
PEVAČICA Jelena Karleuša, gostovala je kod svog prijatelja i voditelja Bojana Jovanovskog, poznatijeg kao Boki 13.
31. 12. 2025. u 13:35
Komentari (0)