STRAVIČNA NESREĆA KOD NOVOG PAZARA: Izgubio kontrolu nad vozilom, pa se zakucao u kuću, policija započela istragu
U NEOBIČNOM incidentu koji se dogodio u večernjim satima, stanovnici Svojbora bili su svedoci situacije kada je vozač Audija izgubio kontrolu nad vozilom i udario u kuću.
Foto: Shutterstock
Događaj se odigrao oko 18 sati u naselju Svojbor, inače mirnom delu Novog Pazara.
Prema izjavama očevidaca, automobil marke "audi" iznenada je izgubio kontrolu.
Iako je šteta velika, nije bilo prijavljenih povreda ni među putnicima u vozilu ni među stanovnicima kuće. Policija je započela istragu kako bi utvrdila tačan uzrok nesreće, ali preliminarni nalazi sugerišu da bi nepažnja mogla biti faktor.
Niko nije povređen
Stanovnici Svojbora izrazili su šok, ali i olakšanje što niko nije povrieđen. Jedan lokalni stanovnik, koji je želeo ostati anoniman, izjavio je:
Trenutno se procrenjuje puni obim štete na kući i vozilu. Kuća, delimično srušena pod težinom automobila, moraće biti temeljno pregledana kako bi se utvrdila sigurnost i integritet strukture za budućnost.
Identitet vozača nije objavljen, i nije jasno da li će biti podignute optužnice.
(Sandžak danas)
Preporučujemo
TEŽAK UDES KOD PROKUPLjA: Prevrnuo se traktor, vozač poginuo na licu mesta
03. 02. 2024. u 18:56
TEŽAK UDES NA KOSOVU: Ima povređenih - učestvovali automobili i autobus
03. 02. 2024. u 08:28
HRVATI "VELIKI I JAKI" ŽALE SE CENTRALI NATO ZBOG SRPSKIH RAKETA: A ne smeta im vojni savez Zagreb-Tirana-Priština
PREMIJER Hrvatske Andrej Plenković rekao je danas, komentarišući to što Vojska Srbije raspolaže novom hipersoničnom kvazibalističkom raketom kineske proizvodnje CM-400, da će "razgovarati sa partnerima u NATO i upozoriti ih na takvo naoružanje".
12. 03. 2026. u 19:25
HOROR U HRVATSKOJ: Svi se hvatali za glavu, Amerikanac jedva ostao živ (FOTO/VIDEO)
STRAŠNE scene viđene su u komšiluku na košarkaškoj utakmici.
13. 03. 2026. u 19:25 >> 19:26
Miroslav 33 godine živi pod zemljom, bez struje i vode: Humanitarac podelio priču koja je rasplakala mnoge (VIDEO)
DEKA Miroslav iz sela Dvorska kod Krupnja već 33 godine živi u zemunici bez struje i vode, a njegov vapaj za pomoć dirnuo je humanitarca Marka Nikolića.
14. 03. 2026. u 11:54
Komentari (0)