SRBIN 10 DANA PLUTAO NA PUČINI: Drama na Atlantiku, mladić umalo da kobno strada
DRŽAVLjANIN Srbije umalo je stradao na Atlantiku, nakon što je čamac kojim je sa prijateljima krenuo na pecanje ostao bez goriva.

Foto: pixabay
Mladić iz Srbije, koji ima 30 godina, plutao je na pučini deset dana, sve dok nije naišao kineski brod.
Srbin i dvojica njegovih prijatelja su izvučeni iz čamca i prebačeni su u Dominikansku Republiku, pošto je to bila destinacija broda iz Kine, čija posada ih je uočila i spasla smrti.
(Telegraf.rs)
BONUS VIDEO: Svedočenje komšije poginulog mladića Milana koji je spasio decu iz jezera
Preporučujemo

OTKRIVENI ŠOKANTNI DETALjI NESREĆE U HRVATSKOJ: Srbin naleteo na pešake na auto-putu, sve stajalo cele noći
04. 08. 2024. u 15:26 >> 15:28

DRŽAVA ODREDILA OGROMAN POREZ ZA KUĆU ŽELjKA MITROVIĆA: Evo koliko mora da plaća
DRŽAVA je odredila ogroman porez za kuću Željka Mitrovića.
01. 04. 2025. u 14:12

PROCURIO POVERLjIVI DOKUMENT IZ PENTAGONA: Evropa nek se brani sama u slučaju ruskog napada, druga država je glavna pretnja
SUPROSTAVLjANjE ruskoj agresiji, nekada jedna od ključnih tačaka Nacionalne odbrambene strategije iz 2022. godine tokom administracije Džozefa Bajdena, tri godine kasnije više nije među najvažnijim prioritetima Sjedinjenih Američkih Država.
01. 04. 2025. u 12:17

JEDAN RAKIJA, A DRUGI... Nećete verovati KAKO se zovu psi novog ambasadora SAD u Srbiji Marka Brnovića
MARK Brnović je uvek ponosno isticao svoje poreklo, uostalom ćerke mu se zovu - Milena i Sofija.
31. 03. 2025. u 19:31
Komentari (0)