PRVI SNIMAK LANČANOG SUDARA U RAKOVICI: Kamion proklizao u suprotnu traku i napravio haos (VIDEO)

LANČANI sudar dogodio se jutros oko 6.30 sati na nadvožnjaku u Rakovici, a trenutno kolona autobusa stoji u Ulici Pilota Mihajla Petrovića.

ПРВИ СНИМАК ЛАНЧАНОГ СУДАРА У РАКОВИЦИ: Камион проклизао у супротну траку и направио хаос (ВИДЕО)

Foto: Printscreen/Instagram/serbialive_beograd

Sudar je izazvan poledicom na putu.

U udesu su učestvovali kamion i autobus, a još nije poznato koliko automobila. Dva automobila stoje na mestu udesa, a lančani sudar izazvala je poledica na putu. Kamion je od udarca proklizao i prešao preko graničnika na sredini puta u suprotnu traku, gde je ostao i zaglavljen.

Društvenim mrežama kruži snimak trenutne situacije na nadvožnjaku u Rakovici. Policija je na terenu, a informacija o povređenima za sada nema.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.

24. 06. 2026. u 18:41

Komentari (0)

VIŠE OD MEDALJE: Olimpijski duh koji inspiriše generacije