ČOVEK POGINUO U SUDARU SA KOLIMA HITNE POMOĆI: Jeziva saobraćajka kod Požarevca
NA PUTU Požarevac - Petrovac na Mlavi, kod mesta Crljenac u opštini Malo Crniće dogodila se teška saobraćajna nesreća.

Foto Shutterstock
U sudaru automobila marke "pežo" i vozila Hitne pomoći, poginuo je vozač putničkog automobila, star 49 godina iz okoline Malog Crnića, dok su tri osobe koje su se nalazile u sanitetu povređene.
- Za sada se još utvrđuje uzrok kako je došlo do ove saobraćajne nesreće. Na lice mesta izašla je policija, kao i nadležni tužilac Osnovnog javnog tužilaštva u Požarevcu, koji rade uviđaj na terenu - potvrdili su nam iz Policijske uprave Požarevac.
(Informer)
Uskoro opširnije

OVAKO SU IZGLEDALI POSLEDNjI MINUTI SAŠINOG ŽIVOTA: Bio siguran da će ozdraviti i nije želeo da se govori o bolesti
DIREKTOR i osnivač Grand produkcije, Saša Popović, preminuo je u 70. godini posle kraće i teške bolesti u jednoj klinici u Parizu.
03. 03. 2025. u 09:55

LEKARI U ŠOKU ONIM ŠTO SU NOĆAS VIDELI: Beograđani masovno povraćali, hitna ih vozila i u pritvore
DOKTORKA iz Hitne pomoći u Beogradu, Ivana Stefanović, istakla je jutros da je bilo neuobičajeno mnogo posla sa alkoholisanim građanima tokom noći. Uz to mnogo intervencija, infarkta, kao i saobraćajnih nezgoda.
03. 03. 2025. u 10:05

"HOĆU EUTANAZIJU" Vedrana Rudan donela odluku: "Rekla sam deci da je gotovo, neću da umirem na rate"
ZA lečenje joj je bilo potrebno dosta novca, a deo je stigao iz Srbije, od direktora izdavačke kuće koja objavljuje njena dela.
03. 03. 2025. u 09:53
Komentari (0)