MAJKA I DETE IZ SRBIJE STRADALI U CRNOJ GORI: Sleteli sa puta pravo u provaliju
U TEŠKOJ saobraćajnoj nesreći koja se dogodila u ranim jutarnjim satima u blizini Grahova, stradali su majka i maloletno dete.
Foto: B. D.
Kako je saopšteno Portalu RTNK iz Vatrogasno-spasilačke jedinice Nikšić, vozilo sa srpskim registarskim oznakama, u kojem se nalazio bračni par sa detetom, sletelo je u provaliju pored puta.
Nesreća je imala tragičan ishod – majka i dete su nastradali na licu mesta.
Ekipa nikšičkih vatrogasaca-spasilaca izvukla je teško povređenog muškarca iz vozila i predala ga ekipi Hitne pomoći Nikšić.
Preporučujemo
PONOVO AUTO ULETEO NA PIJACU: Stariji muškarac nalateo kolima na ljude, petoro povređeno
06. 06. 2025. u 21:29
Vučić o Ratku Mladiću: Doneli su ga u ležećem položaju, ne razumem zašto ne dopuste da poslednje dane provede van zatvora
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić prisustvuje ceremoniji otvaranja vidikovca na 41. spratu Kule Beograd, te se tom prilikom osvrnuo i na aktuelno pitanje generala Ratka Mladića.
23. 04. 2026. u 14:21
Mađar bi da hapsi Putina i Netanjahua: "Zakon je jasan, to je obaveza"
BUDUĆI mađarski premijer Peter Mađar izjavio je da će se njegova zemlja ponovo pridružiti Međunarodnom krivičnom sudu i biti spremna da sprovodi naloge za hapšenje, uključujući i onaj koji se odnosi na izraelskog premijera Benjamina Netanjahua.
20. 04. 2026. u 20:04
Novi p**no skandal Dare Bubamare: Snimak pušten na mrežama - noć sa mlađim dečkom
"SADA ne znam ni kako se to našlo u javnosti, ali privatnost je jedna stvar i smatram da to treba da se poštuje."
24. 04. 2026. u 16:21
Komentari (0)