U TOKU GAŠENJE POŽARA: Zahvaćen krov i soba u kući na Paliluli
POŽAR koji je zahvatio napuštenu kuću u Beogradu gasi devet vatrogasaca sa dva vozila.
Foto Novosti
Prema prvim informacijama po dojavi o požaru u Ulici Ljube Didića bb, na Paliluli upućena su dva vozila sa devet vatrogasaca.
Poziv je stigao u 20.39 časova, a ekupe su u roku od 7 minuta bile na mestu i počele sa gašenjem vatre.
Kako je utvrđeno vatrom je zahvaćena soba od 30m2 na spratu površine 150 m2 i krov površine od 50m2.
U 20:39 časova, primljena je dojava da u ulici Ljube Didića bb, GO Palilula, gori napušteni objekat.
Intervenisali su vatrogasci sa Zvezdare. U toku je gašenje i pretraga objekta.
Preporučujemo
GORI KUĆA U BEOGRADU: Vatrogasci intervenisali, nije poznato da li ima stradalih (FOTO/VIDEO)
31. 01. 2026. u 21:23 >> 21:35
POGLEDAJTE - VATROGASCI SE BIJU SA POLICIJOM: Novi protesti u Francuskoj (VIDEO)
30. 01. 2026. u 02:03
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
TRAMP POTPISAO NAREDBU 13219: "Dejtonski sporazum i Rezolucija 1244 se moraju poštovati"
PREDSEDNIK Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp produžio je danas vanredno stanje na nacionalnom nivou u vezi sa Zapadnim Balkanom, u skladu sa Zakonom o međunarodnim vanrednim ekonomskim ovlašćenjima, objavljeno je danas na sajtu Federalnog registra SAD.
24. 06. 2026. u 17:38 >> 17:45
UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum
KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.
24. 06. 2026. u 18:41
Mesi pitao hrvatskog fudbalera: "DA LI SI NORMALAN", on kaže: "Ugasio sam ga!"
SA DVA gola u pobedi Argentine nad Austrijom, kapiten "Gaučosa" je oborio čak četiri rekorda Mundijala, od kojih je najbitniji onaj da je postao najbolji strelac svih vremena na Svetskim prvenstvima. Kota "18" - trenutna.
23. 06. 2026. u 16:05
Komentari (0)