"OČEKUJEM..." Oglasio se otac Danke Ilić 10 dana pred podizanje optužnice protiv osumnjičenih za ubistvo devojčice
ROK za podizanje optužnice protiv Dejana Dragijevića iz sela Zlot i Srđana Jankovića iz sela Luka, osumnjičenih da su ubili Danku Ilić (2) je 26. septembar, dakle ostalo je još 10 dana da Više javno tužilaštvo u Zaječaru pripkupi dokaze da pomenutu dvojicu ne pusti na slobodu.
Foto: Društvene mreže
Tim povodom, oglasio se Miloš Ilić, otac devojčice koji je rekao da se nada "da će sve biti kako treba" i da će optužnica biti podignuta, prenosi Blic.
- Očekujem da pravda bude zadovoljena - rekao je on.
Podsetimo, policija je iz kuća Dragijevića i Jankovića odnela stvari za koje se sumnjalo da su mogle da budu korišćene prilikom ubistva, a potom sakrivanja tela devojčice.
Uzeta je garderoba, obuća, tepih staza, oruđe, alat, hladno oružje, motorna testera, sekira, dva noža za klanje svinja, međutim, za sada, ni na jednom analiziranom predmetu nisu pronađeni DNK tragovi Danke Ilić.
BONUS VIDEO:
SNIMCI SA LICA MESTA: Ovo je kuća u kojoj je majka ubila ćerku u Nišu
Preporučujemo
POSLE PET MESECI AGONIJE: Otac objavio Dankinu sliku - sa bratom je, u kolicima (FOTO)
26. 08. 2024. u 13:32
SLUČAJ NESTANKA DANKE ILIĆ (2) OKONČAN: Završena istraga, evo šta sada sledi
12. 09. 2024. u 10:17
POLOVNI HRVATSKI "RAFAL" SE POKRAVIO ČIM JE POLETEO: Hitno morao da prekine let
JEDAN od borbenih aviona „Rafal“ Hrvatskog ratnog vazduhoplovstva morao je u četvrtak da prekine planirani let zbog tehničkih problema koji su se pojavili pri poletanju.
16. 01. 2026. u 21:12
OVO JE GLAVNI UDARAC ZA NATO I KIJEV: U napadu „orešnikom“ uništena fabrika od velikog značaja (VIDEO)
NAPAD „orešnikom“ onesposobio je Lavovsku državnu fabriku za popravku aviona, saopštilo je Ministarstvo odbrane Rusije.
12. 01. 2026. u 15:27
NALjUTIO I RUSE: "Milanovićev komentar je vrlo provokativan u trenutnim okolnostima"
RUSKI ambasador nazvao je "provokativnom" ideju hrvatskog predsednika.
17. 01. 2026. u 11:32
Komentari (0)