POŽAR GUTA TEMERIN: Nakon vatrene stihije, došlo i do eksplozije (VIDEO)
NOĆAS oko jedan sat iza ponoći izbio je veliki požar u Temerinu, a pola sata kasnije došlo je i do eksplozije.
Foto: Printskrin/Instagram/192_rs
Kako se nezvanično saznaje, u pitanju su magacinski prostori sa lako zapaljivim eksplozivnim materijalima.
U gašenju učestvuju vatrogasci iz Temerina i Novog Sada kao i lokalni DVD-ovi.
Velika eksplozija uznemirila je stanare kuća koje se nalaze na svega 50 metara od magacina, a uz sam magacin nalazi se i megamarket.
Brzom intervencijom sprečeno je širenje na ove objekte, a prema prvim informacijama, nema povređenih lica.
Policija obezbeđuje lice mesta. Materijalna šteta je velika.
Uzrok požara utvrdiće istraga.
Preporučujemo
BUKNUO POŽAR U TRŽNOM CENTRU: Urušava se krov, povređena jedna osoba (VIDEO)
12. 12. 2022. u 09:35
UŽAS U BARAJEVU: Telo muškarca pronađeno u kući koja je izgorela u požaru
11. 12. 2022. u 12:46
"ZNAŠ, JA NEMAM DECU, ALI..." Voja Brajović ne zaboravlja Vuisićeve reči
12. 12. 2022. u 17:40
VUČIĆ RASTURIO MILANOVIĆA! Predsednik Srbije ga razmontirao u paramparčad
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da podržava odluku predsednika Hrvatske Zorana Milanovića da otkaže skup Brdo Brioni u maju jer mu, kako je istakao, tamo nije mesto, kao i da mu je mnogo važnije da ode i položi cvet u Jasenovcu.
30. 03. 2026. u 18:31 >> 18:44
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
VILIJAM MONTGOMERI: "Kad smo bombardovali Srbiju, nismo imali dozvolu za prelet preko Hrvatske - Tuđman nije znao! Podela KiM jedini izlaz"
NEDAVNO je obeležena 27. godišnjica od početka NATO agresije na Saveznu Republiku Jugoslaviju.
30. 03. 2026. u 20:11
Komentari (0)