BEZ IMALO SRAMA: Ušetala u frizerski salon u Novom Sadu i ukrala novac iz torbice, snimak kruži društvenim mrežama (VIDEO)
Kamere za video nadzor zabeležile su sramnu krađu koja se dogodila večeras u jednom frizerskom salonu u Novom Sadu, kada je jedna žena sa kapuljačom ušetala u lokal i iz jedne torbe ukrala veću količinu novca.

Foto: Printsrkin/Instagram/192_rs
Naime, jedna žena sa kapuljačom iskoristila je nepažnju radnika jednog lokala u Novom Sadu.
Kako se vidi na snimku ona ulazi u salon i gleda gde se nalaze kamere, a onda kreće direktno ka jednoj torbi iz koje uzima, kako se sumnja, pazar iz tašne, a potom izlazi iz radnje kao da se ništa nije dogodilo, preneo je Blic.
- Krađa novca u salonu u Ćirpanovoj ulici, u Novom Sadu, žena ušetala u salon i iz torbe ukrala veću količinu novca. Policija je obaveštena o slučaju. Ukoliko imate bilo kakve informacije pozovite policiju na broj 192 - navodi se u opisu snimka koji je objavljen na instagram profilu "192_rs".
BONUS VIDEO: "POLICIJA, RUKE NA LEĐA": Pogledajte veliku akciju hapšenja osumnjičenih za dojave o bombama
Preporučujemo

DOŠAO PO DOKUMENTE, PA ZAVRŠIO U PRITVORU: Bizaran slučaj u policijskoj stanici
15. 12. 2023. u 16:11

RULjA IZVUKLA BRITANCA IZ STANICE I ZAPALILA GA: Policija nije reagovala iz straha za sopstvenu bezbednost
BRITANSKI državljanin preminuo je od posledica teških opekotina nakon što ga je, prema navodima lokalnih medija, grupa ljudi izvukla iz policijske stanice i zapalila na ulici, javlja Skaj njuz.
22. 04. 2025. u 12:01

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

Halid Bešlić "težak" 13 miliona €, a živi od kirije - "uvalio" se u kredit
"SADA iznajmljujem sve i živim od kirije, tako je najbolje."
21. 04. 2025. u 18:56 >> 18:56
Komentari (0)