GRADILIŠTE NA KOJEM JE POGINUO RADNIK IZ OBRENOVCA NIJE ZATVORENO: Radnici u šoku, žale za mladim kolegom
GRADILIŠTE u Omladinskih brigada 100 u Novom Beogradu, na kojem je poginuo radnik Miroslav Mimi Blažić (21) iz okoline Obrenovca, nije prestalo sa radom.

Nikola Fifić
Istina, na jednom delu ogromnog prostora na kojem se vrše građevinski radovi i kopovi, danas nismo zatekli nikog od radnika.
U drugom delu pak radi se punom parom.
Ipak, radnici koji rade na ovom objektu su posle nesreće koja se dogodila u velikom šoku.
- Šta da kažem, osim strašno je ono što se desilo - kaže za "Novosti" jedan od radnika. - Sve se dogodilo na pauzi i u trenutku. Na građevini je uvek opasno raditi, težak je to posao i hleb. Imamo stroga naređenja kako da se ponašamo na poslu, da moramo da poštujemo sve mere opreza i zaštite na radu. Ali, neki radnici, kao i investitori ih poštuju, neki pak sve olako shvataju. Nadležni sad ispituju šta je dovelo do ovakve tragedije i čija je krivica. Ne želim ništa da pričam unapred, ali ako postoji krivica odgovornih, neka odgovaraju. A ako je momak stradao iz sosptvene nepažnje, šta reći? Grehota, mlad, tek je trebalo da živi i uživa. Sudbina.
Preporučujemo

POZNATO STANjE RADNIKA NA KOG JE PAO TERET U ZEMUN POLjU: Hitno prevezen u KBC Zemun
21. 06. 2024. u 21:08

TRAGEDIJA: U padu aviona poginula cela porodica, stradala i deca od 12 i 10 godina
02. 07. 2024. u 15:18

GORAN PREMINUO U BOLNICI: Tužan epilog saobraćajne nesreće na pružnom prelazu kod Vranja
01. 07. 2024. u 11:18

"NA STOLU SU RATNI PREDLOZI, BRISEL HOĆE RAT!" Orban se hitno javio iz Kopenhagena
MAĐARSKI premijer Viktor Orban naveo je iz Kopenhagena, gde učestvuje na samitu Evropske političke zajednice, da je situacija ozbiljna i da se na stolu nalaze, "otvoreni, ratno orijentisani predlozi".
02. 10. 2025. u 08:59

(MAPE) OVAKO ĆE SE KRETATI NEVREME U SRBIJI: Pogledajte iz časa u čas, stižu sneg i kiša (FOTO)
POGLEDAJTE kako će se ledeni oblak kretati nad Srbijom i koje krajeve kad pogađa nevreme. Danas i sutra oblačno sa kišom i hladno, osim na severozapadu Vojvodine gde će se zadržati suvo vreme, najavio je RHMZ.
02. 10. 2025. u 10:47

"ISTINA JE - BILA SAM S NjIM" Milica Pavlović priznala za vezu: "Ne znam što sam to krila"
"KADA volim, dajem se bezuslovno. Tada samo treba da mi verujete, ništa drugo. Samo poverenje nemojte da mi izigrate, sve ostalo može. I ja partneru verujem isto tako i onda nećemo imati problem, ali ako se usudi da mi izigra poverenje, to je kraj, u stanju sam da se okrenem i da se pravim da ga nikada poznavala nisam."
03. 10. 2025. u 21:02
Komentari (0)