SRBIN UHAPŠEN U NEMAČKOJ ZBOG UBISTVA: Jednog muškarca zaklao, drugog teško povredio
MUŠKARAC (41), državljanin Srbije, uhapšen je u Nemačkoj zbog ubistva.
Foto: Shutterstock
Kako navode mediji, Srbin se sumnjiči da je u noći između 3. i 4. maja ispred jednog bara u Ahenu nasmrt izbo državljanina Nemačke (60), dok je drugog nemačkog državljanina (31) teško ranio.
- U jednom restoranu u Ahenu najpre je došlo do svađe između žrtava i osumnjičenog, a zatim i do potezanja hladnog oružja što je rezultiralo ubistvom i teškim ranjavanjem - navode lokalni mediji i dodaju da se još uvek ne zna šta je bio motiv krvave svađe i tuče.
- Osumnjičeni Srbin je uhapšen i sproveden u pritvor, a istraga je u toku. Za sada nije poznato oko čega su se dve grupe sukobile, ali nije isključeno da je svemu kumovao alkohol, s obzirom na to da se zločin dogodio u ranim jutarnjim satima u kafani - navode izvori.
Kako dodaju, E. L. (60) je praktično zaklan i preminuo je na mestu, dok je njegov mlađi sunarodnik M. O. sa teškim povredama prebačen u bolnicu.
- Lekari su uspeli da stabilizuju njegovo zdravstveno stanje. Sumnja se da su povrede muškarcima nanete nožem, ali policija prilikom uviđaja nije pronašla sečivo - dodaju sagovornici iz istrage.
(Kurir)
Preporučujemo
IDEJA ZA „UBISTVO U ORIJENT EKSPRESU “ ROĐENA U SRBIJI: 50 godina od smrti Agate Kristi - "kraljice zločina"
KADA je Agata Kristi dvadesetih godina prošlog veka sela u legendarni Orijent ekspres, nije mogla ni da sluti da će joj upravo taj voz, njegovi putnici i predeli kroz koje je prolazio, podariti jednu od najslavnijih priča u istoriji književnosti.
21. 01. 2026. u 16:48
TRAMP SAOPŠTIO UDARNU VEST O GRENLANDU U DAVOSU
PREDSEDNIK SAD Donald Tramp rekao je da neće koristiti silu protiv Grenlanda.
21. 01. 2026. u 15:13
MIRA ADANjA POLAK PRODALA SVU IMOVINU Nije ostalo ništa: "Sve što je moglo da se proda, prodala sam..."
PRIVATNOST nikada nije delila sa širokim auditorijumom...
20. 01. 2026. u 09:05
Komentari (0)