ZAPALJENA NJIVA DEDE UROŠA BLAŽIĆA: Požar u Duboni na imanju masovnog ubice
NjIVA od dva hektara u vlasništvu porodice Blažić u Duboni izgorela je u noći između subote i nedelje. Nju je obrađivao deda masovnog ubice Uroša Blažića, koji je u Duboni i susednom selu Malo Orašje pre tri godine ubio 9 osoba, a 12 ranio.

Foto: Printskrin
O ovom požaru u Duboni obavešteno Osnovno javno tužilaštvo u Mladenovcu, a istraga će utvrditi na koji način je do njega došlo. Za sada se sumnja se da je podmetnut.
Inače, Uroš Blažić je nedavno osuđen na 20 godina zatvora zbog počinjenig zločina. Na istu kaznu je osuđen i njegov otac Radiša, ali zbog nezakonitog držanja oružja, kojim je zločin i počinjen.
Ovo nije prvi požar koji je zahvatio imovinu Blažića. Pre dve godine u avgustu gorela im je i nedovršena kuća u kojoj je Uroš Blažić živeo, pošto se odvojio od roditelja.
Preporučujemo

U SEVERNOJ MAKEDONIJI AKTIVNO SEDAM POŽARA: Gorelo na 25 lokacija u toku toku dana
06. 07. 2025. u 00:45

POŽAR KOD BAČKE TOPOLE: Vatra bukti na njivama, nadvio se gust crni dim
03. 07. 2025. u 16:33

CEO ŠID TUGUJE ZA LEPOM MILANOM: Devojka (26) tragično preminula, danima se opraštaju od nje na društvenim mrežama
DEVOJKA Milana Mišić (26) iz Šida tragično je preminula 15. jula, a na večni počinak ispraćena je dva dana kasnije u pratnji neutešne porodice, prijatelja, rođaka i mnogobrojnih sugrađani koji se danima od nje opraštaju na društvenim mrežama.
27. 07. 2025. u 08:48

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

KRISTIJAN NA MUKAMA: "Deca su nam u bolnici, po ceo dan primaju infuzije, ne odvajamo se od njih"
KRISTIJAN Golubović oglasio se iz Kliničko-bolničkog centra Zemun, gde se trenutno nalazi zajedno sa suprugom Kristinom Spalević. Njihova deca trenutno su hospitalizovani, a porodica prolazi kroz težak period.
28. 07. 2025. u 22:12
Komentari (0)