IZBODEN MLADIĆ U SKADARLIJI: Hitno prevezen u Urgentni centar

В.Н.

23. 08. 2025. u 14:15

S. B. (25) izboden je nožem ispred jednog ugostiteljskog objekta u Skadarliji.

ИЗБОДЕН МЛАДИЋ У СКАДАРЛИЈИ: Хитно превезен у Ургентни центар

Foto: Grad Beograd

S. B. (25) izboden je nožem ispred jednog ugostiteljskog objekta u Skadarliji.

S. B. je tokom sukoba zadobio teške telesne povrede - nožem je uboden u butinu i stomak. Druga dva mladića lakše su povređena.

Sanitetom Hitne pomoći prevezeni su u Urgentni centar.

(Informer)
 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
NAPUSTILA GRAD I NA BABOVINI ODGAJA DECU: Mlada Beograđanka Aleksandra odlučila da se pre 14 godina vrati u planinsko selo Vlase kod Vranja

NAPUSTILA GRAD I NA BABOVINI ODGAJA DECU: Mlada Beograđanka Aleksandra odlučila da se pre 14 godina vrati u planinsko selo Vlase kod Vranja

MOJ tata se ljutio na mene, govorio je, ja sam odatle otišao, a ti se vraćaš, ali ja sam odlučila i na kraju je život tako sve uredio da na mestu u planinskom selu Vlase, gde je njegova majka Ljubica odgajala trojicu sinova i jednu kćer, to sada radim i ja - započinje svoju po mnogo čemu neobičnu priču tridesetšetogodišnja učiteljica Aleksandra Ljubić, književnica, slikarka, supruga, odbornica u skupštini grada i, kako kaže, najvažnije mama Darka (14), Đorđa (10), Veljka (8) i Marijane (7).

10. 01. 2026. u 15:08

Komentari (0)

ŽELJKO SKRHAN: Kada odem u Mostar, obilazim samo grobove