CRN VIKEND NA ŠABAČKIM PUTEVIMA: Poginulo troje
U SAOBRAĆAJNIM nesrećama u šabačkom kraju, tokom vinkenda, živote je izgubilo troje ljudi, potvrdilo je za "Novosti" Osnovno javno tužilaštvo u ovom gradu.

Foto: D. Dozet
U nedelju uveče u Gornjoj Vranjskoj poginuo je biciklista A.N. (67) iz tog sela. Na njega je naleteo kamion za čijim je upravljačem bio M.N. (42) iz Gradojevića.
Takođe u nedelju, nastradao je M.P. (80) iz Mehovina. Dok je vozio moped udario ga je kamion kojim je upravljao D.T. iz sela Riđake.
U subotu, dok se kretao putem u Ribarima, smrtno je stradao N.K. (88) iz sela Dvorska. Udarilo ga je vozilo kojim je upravljao D.M. iz Maova.
Preporučujemo

TEŠKA SAOBRAĆAJKA KOD UBA: Auto sleteo s puta pa se prevrnuo, suvozač stradao na mestu
13. 07. 2020. u 09:55

TEŠKA NESREĆA KOD MAJDANPEKA: Mladić POGINUO na licu mesta, drugi teško povređen
12. 07. 2020. u 07:26

DOGOVORENO PRIMIRJE IRANA I IZRAELA: Tramp - Kraj rata; Bombe SAD nisu uništile nuklearna postrojenja? (FOTO/VIDEO)
RAT Izraela i Irana - 11. dan.
23. 06. 2025. u 08:17 >> 00:53

HAMNEI PREVARIO TRAMPA: Amerika gađala prazno nuklearno postrojenje?
VISOKI iranski izvori rekli su Reutersu da je većina visoko obogaćenog uranijuma na lokaciji Fordo uklonjena pre američkog napada.
22. 06. 2025. u 10:37

SLIKA IZ SRBIJE KOJA SLAMA SRCE: Tragičan razlog zašto roda 2 dana ne napušta zgarište - izgorelo 2 hektara žita
SVAKE godine, uprkos molbama i apelima, veliki broj ljudi pali strljiku i na taj način dolazi do požara u kojima stradaju tuđi usevi, ali nažalost i životi nevinih bića.
27. 06. 2025. u 16:50
Komentari (0)