"PAO" SA DROGOM KOD NOVE VAROŠI? Krivična prijava protiv Prijepoljca
KOD Prijepoljca starog 24 godine, policija je u okolini Nove Varoši pronašla oko 58,3 grama biljne materije za koju se sumnja da je marihuana.
Foto Depositphotos
Kako je saopštila Policijska uprava u Prijepolju, protiv njega će po nalogu nalogu nadležnog tužilaštva biti podneta krivična prijava zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćeno držanje opojnih droga.
Preporučujemo
RASTA OSTAJE IZA REŠETAKA: Viši sud objasnio razloge za odluku o produživanju pritvora
01. 12. 2020. u 12:38
HRVATI "VELIKI I JAKI" ŽALE SE CENTRALI NATO ZBOG SRPSKIH RAKETA: A ne smeta im vojni savez Zagreb-Tirana-Priština
PREMIJER Hrvatske Andrej Plenković rekao je danas, komentarišući to što Vojska Srbije raspolaže novom hipersoničnom kvazibalističkom raketom kineske proizvodnje CM-400, da će "razgovarati sa partnerima u NATO i upozoriti ih na takvo naoružanje".
12. 03. 2026. u 19:25
HOROR U HRVATSKOJ: Svi se hvatali za glavu, Amerikanac jedva ostao živ (FOTO/VIDEO)
STRAŠNE scene viđene su u komšiluku na košarkaškoj utakmici.
13. 03. 2026. u 19:25 >> 19:26
Miroslav 33 godine živi pod zemljom, bez struje i vode: Humanitarac podelio priču koja je rasplakala mnoge (VIDEO)
DEKA Miroslav iz sela Dvorska kod Krupnja već 33 godine živi u zemunici bez struje i vode, a njegov vapaj za pomoć dirnuo je humanitarca Marka Nikolića.
14. 03. 2026. u 11:54
Komentari (0)