MARIJA NIJE POKAZIVALA ZNAKOVE SUICIDA: Detalji samoubistva u subotičkoj bolnici
PACIJENTKINjA Marija V. (70) izvršila je jutros samoubistvo skočivši sa sedmog sprata Opšte bolnice u Subotici.
Foto: J. Lemajić
Nesrećna žena je preminula vrlo brzo posle pada, a ako nezvanično saznajemo bila je teško bolesna i hospitalizovana u jednom od odeljenja koji nisu u kovid sistemu.
Nije pokazivala znakove suicida, a šta ju je navelo da na Božić, po gregorijanskom kalendaru, okonča svoj život još uvek nije poznato.
U Policijskoj upravi potvrdili su da je žena skočila sa sprata u krugu bolnice, dok u Opštoj bolnici u Subotici nisu želeli da komentarišu tragediju.
ZAKON O ANEKSIJI GRENLANDA PREDAT KONGRESU: "Dodeliti mu status savezne države SAD"
AMERIČKI republikanski kongresmen Rendi Fajn podneo je predlog zakona koji predviđa „aneksiju i dodelu statusa savezne države“ Grenlandu u okviru Sjedinjenih Američkih Država, navodi se u saopštenju koje je objavio zakonodavac.
12. 01. 2026. u 21:16
OVO JE GLAVNI UDARAC ZA NATO I KIJEV: U napadu „orešnikom“ uništena fabrika od velikog značaja (VIDEO)
NAPAD „orešnikom“ onesposobio je Lavovsku državnu fabriku za popravku aviona, saopštilo je Ministarstvo odbrane Rusije.
12. 01. 2026. u 15:27
BALKANCI O ŽIVOTU U EVROPI: Pustiće te da crkneš - ti njega ugostiš gozbom, on misli da si seljačina
MNOGI sanjaju o životu u Nemačkoj, Austriji ili Švajcarskoj, zamišljajući mir, red i bolji standard. Ipak, iskustva naših ljudi koji su se preselili otkrivaju da život u zapadnoj Evropi često nosi neočekivane izazove koji mogu šokirati one koji su navikli na balkansku spontanost i toplinu.
13. 01. 2026. u 10:22
Komentari (0)