MARIJA NIJE POKAZIVALA ZNAKOVE SUICIDA: Detalji samoubistva u subotičkoj bolnici

PACIJENTKINjA Marija V. (70) izvršila je jutros samoubistvo skočivši sa sedmog sprata Opšte bolnice u Subotici.

МАРИЈА НИЈЕ ПОКАЗИВАЛА ЗНАКОВЕ СУИЦИДА: Детаљи самоубиства у суботичкој болници

Foto: J. Lemajić

Nesrećna žena je preminula vrlo brzo posle pada, a ako nezvanično saznajemo bila je teško bolesna i hospitalizovana u jednom od odeljenja koji nisu u kovid sistemu.

Nije pokazivala znakove suicida, a šta ju je navelo da na Božić, po gregorijanskom kalendaru, okonča svoj život još uvek nije poznato.

U Policijskoj upravi potvrdili su da je žena skočila sa sprata u krugu bolnice, dok u Opštoj bolnici u Subotici nisu želeli da komentarišu tragediju.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

NA BINI SAZNALA ZA SMRT MUŽA: Snežana Đurišić o bolnoj temi - Dovezao me je na nastup i više ga nisam videla, surovo je kako je sve ispalo