NAPAD NA POLICAJCE U PRIJEPOLJU: Dvojica nasilnika nasrnula na patrolu, povređena policajka
POLICAJKA iz Prijepolja i njen kolega napadnuti su od strane dva lica prilikom redovne kontrole u saobraćaju.
Foto: A. Rovčanin
Napad na službena lica izvršila su dva mladića od 24. i 25. godina i tom prilikom policajki naneli lakše telesne povrede.
Utvrđeno je da je jedan od mladića bio pod dejestvom alkohola, priveden je, saslušan pred tužiocem a potom pušten da se brani sa slobode uz krivičnu prijavu iako je za delo koje je je učinio predviđena kazna zatvora od jedne do osam godina. Drugo lice privedeno je sudiji za prekršaje koji je ga je takođe pustio da se brani u redovnom postupku.
Inače, prema nezvaničnim informacijama, radi se o višestrukim povratnicima u izvršenju krivičnih dela, a jedan od njih je nedavno izašao iz zatvora u kome je odležao kaznu, takođe za napad na službeno lice, jer je policijskom službeniku naneo lakše telesne povrede.
TRAMP DONEO ODLUKU: Povlači ambasadore i diplomate iz okruženja Srbije
ADMINISTRACIJA američkog predsednika Donalda Trampa povlači skoro 30 karijernih diplomata sa ambasadorskih i drugih visokih pozicija u diplomatskim predstavništvima SAD u svetu.
22. 12. 2025. u 10:32
RUSI ĆE NAPASTI EU MNOGO RANIJE: Veliko upozorenje iz Ukrajine, poznata godina i glavna meta
RUSIJA je pomerila svoje planove za direktnu agresiju sa 2030. na 2027. godinu, a Evropa je sve glasnija o riziku od direktnog sukoba, u kojem bi se baltičke države mogle naći pod okupacijom.
20. 12. 2025. u 09:41
KAKO DANAS IZGLEDA ALjOŠA VUČKOVIĆ Glumica objavila snimak iz pozorišta: "Veliki i dobri naš!"
GLUMICA Dragana Mićalović dirnula je pratioce objavom na društvenim mrežama, gde je podelila emotivan snimak legendarnog glumca Aljoše Vučkovića iz pozorišta. Na videu se vidi kako glumac peva na sceni.
28. 12. 2025. u 08:48
Komentari (2)