"SNAJPER" PUŠTEN NA SLOBODU: Milutinović i saradnik oslobođeni nakon saslušanja, evo za šta su ih sumnjičili
SLOBODAN Milutinović zvani Snajper iz Novog Sada i Goran Nikolić iz Novih Ledinaca, koji su u sredu ujutru uhapšeni na području Jahorine, pušteni su u četvrtak na slobodu nakon kriminalističke obrade, potvrdio je Neven Kramer, portparol Okružnog tužilaštva Istočno Sarajevo.
Foto: Novosti
On kaže da su državljani Srbije privedeni na kriminalističku obradu zbog sumnje da su počinili krivično delo nedozvoljena proizvodnja i promet oružja ili eksplozivnih materija. Kramer je dodao da je saslušanje obavljeno po nalogu Osnovnog suda na Sokocu.
"Novosti" saznaju da su Milutinović i Nikolić pušteni na slobodu jer nije bilo dokaza za njihovo dalje zadržavanje, ali ostaju pod istragom zbog sumnje da su počinili krivično delo nedozvoljena proizvodnja i promet oružja. Ipak, ostala je nepoznanica kako je pomenuti dvojac uopšte priveden zbog neovlašćenog posedovanja oružja, koje očigledno nije pronađeno!
Milutinović je krajem prošle godine izabran u Upravni odbor FK Vojvodina, mada je i ranije bio usko povezan sa klubom, pre svega kao vođa dela navijača. Protiv njega je podneto 15 krivičnih prijava, uglavnom zbog nasilničkog ponašanja na utakmicama, a ima i sedam osuđujućih presuda, od kojih su tri bile uslovne. Poslednja je osuda iz 2018. za nasilničko ponašanje na sportskoj priredbi. Tu višemesečnu kaznu odslužio je u kući s nanogvicom.
Preporučujemo
SA "SNAJPEROM" UHAPŠENA JOŠ JEDNA OSOBA: Policija vrši pretres objekta i vozila
03. 03. 2021. u 13:19
PRVE SLIKE HAPŠENjA "SNAJPERA": Ovako je pao Slobodan Milutinović na Jahorini
03. 03. 2021. u 11:36
Govor koji je trebalo da „zapali“ Ameriku: Iza kulisa obraćanja Melanije Tramp
Sa mesta na kojem su američki predsednici ranije objavljivali ratove ili primirja, Melanija Tramp poslala je ličnu poruku da je nepravedno osumnjičena za nemoral, braneći se od glasina da je Epstin posredovao bračnoj vezi
16. 04. 2026. u 16:48
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
Tragač iz "potere" se srušio na pod usred emisije: Nastao muk u studiju, vidite reakciju Memedovića (VIDEO)
VODITELj je postavio takmičaru pitanje nakon kojeg je u studiju usledila neočekivano zabavna i zanimljiva situacija.
14. 04. 2026. u 08:09
Komentari (0)