POGINUO MUŠKARAC U NALETU TERETNOG VOZA: Tragedija u Osijeku
U NALETU teretnog voza, koji se noćas dogodio u Ernestinovu, kod Osijeka poginuo je vozač automobila, saopštila je jutros osječko-baranjska Policijska uprava.

Foto: Profimedia
Teška saobraćajna nesreća dogodila se noćas, oko jedan sat posle ponoći, u Ulici Ivana Gorana Kovačića u Ernestinovu, kada je na pružnom prelazu, označenim "Andrijinim krstom", dakle bez rampe, došlo do naleta teretnog voza na automobil.
Vozač automobila smrtno je stradao od zadobijenih povreda, a sve okolnosti nesreće utvrdiće se istragom, navode u policiji.
(Telegraf)
Preporučujemo

MEŠTANI KARAVUKOVA SPASILI VOZAČA IZ BUKTINjE: Auto se prevrnuo i zapalio (VIDEO)
19. 11. 2022. u 23:09

TEŠKA SAOBRAĆAJNA NESREĆA U SREBRENIKU: Sudarili se kamion i dva automobila
19. 11. 2022. u 21:48

POSTAJE VLADIKA: Od glume i Milančeta, do episkopa - sa imenom Božjim na usnama
19. 11. 2022. u 17:10

PORODICE U ŠOKU NAKON ŠTO SU OTVORILE KOVČEGE SA TELIMA: Nove bizarnosti nakon pada aviona u Indiji
SIN žene koja je poginula u padu aviona kompanije Air India izjavio je za Bi-Bi-Si da su u kovčegu s telom njegove majke pronađeni i „drugi ostaci“.
23. 07. 2025. u 16:49

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

VELIKE DEVOJKE: Federerove ćerke više nisu male - lepe bliznakinje, vidite na koga liče (FOTO)
PORED njih dve, Rodžer Federer je otac dvojice dečaka - Lea i Lenija.
22. 07. 2025. u 17:19
Komentari (0)