"GLASNO JE GRUNULO, ČULI SMO PUCANJE STAKLA..." Jaka eksplozija uznemirila meštane Zagreba
U EKSPLOZIJI koja se dogodila noćas u Zagrebu oštećena su dva vozila, a nije bilo povređenih, rečeno je iz policije.

Foto AP
Iz policije navode da je nepoznati počinilac izazvao eksploziju u 1.25 časova u Južnoj ulici u zagrebačkoj Dubravi. U toku je kriminalistička istraga, prenose hrvatski mediji.
Zagrebačka policija izvestila je da su oštećeni "mazda 6" i "sitroen C3" vlasništvo trgovačkog društva, a fasada kuće vlasništvo 62-godišnjaka. Kako nezvanično saznaje portal 24sata.hr, vlasnik kuće je D. R. (38), a u trenutku eksplozije u kući su bili njegova supruga, troje maloletne dece i njegova majka.
- U šoku smo. Ne znamo ko je to napravio. Ni sa kim nismo u zavadi, istraga je u toku i sve će se pokazati. Jako je grunulo, uplašili smo se, ali neka smo svi živi i zdravi - rekla je za 24sata.hr žena koja živi u toj kući.
Nakon eksplozije ulicom su se oglasili i alarmi automobila, što je uplašilo susede.
- Glasno je grunulo, čuli smo pucanje stakla. Nismo znali što je bilo. Nismo se usudili da izađemo na ulicu, kasnije kad smo izašli videli smo razbijene aute. Užas, užas - rekao je hrvatskom portalu vidno šokirani komšija.
Mediji podsećaju da su pre nešto više od mesec dana u eksploziji u ulici Poljane oštećena dva parkirana automobila i prednji deo jedne kuće.
BONUS VIDEO: "AUDI" JE BACIO NEKOLIKO METARA: Saobraćajna nesreća u centru Čačka, teško povređena žena
Preporučujemo

VEŠTAK OTKRIO JEZIVE DETALjE O DEČAKU UBICI: Evo zašto je Kosta pucao na čuvara škole, nije ga potreslo saznanje koga je sve ubio
ZAKLjUČILI smo da je Kosta bio sposoban da upravlja svojim postupcima u vreme izvršenja zločina i da ta sposobnost nije bila bitno smanjena. Postoji jedna kratkotrajna ometenost, za period u učionici za koji on kaže da nema sećanja, ali on je sve radio po planu. To ukazuje da je on upravljao svojim postupcima.
05. 06. 2025. u 17:05

"OL STAR" SE MENjA IZ KORENA, Nikola Jokić će dobiti priliku da zablista kao nikada! (VIDEO)
NBA liga je donela odluku da iz korena promeni format "ol-star" meča, potvrdio je komesar lige Adam Silver.
04. 06. 2025. u 21:50

REŠENjE - SVADBA! Na mrežama predlažu način da se Tramp i Maks pomire: "To treba da se desi!"
AMERIČKI predsednik Donald Tramp i njegov bivši saradnik, milijarder Elon Mask, sinoć su započeli žestoku javnu svađu.
06. 06. 2025. u 09:27
Komentari (0)