POŽAR U STANU U ZAGREBAČKOJ DUBRAVI: Spaseno sedam osoba
U ZAGREBAČKOM naselju Dubrava večeras je izbio požar u stanu na prvom spratu, a vatrogasci su osim vlasnika stana spasili još četiri odrasle osobe i dva deteta sa viših spratova zgrade, rekao je predstavnik zagrebačke Javne vatrogasne jedinice (JVP).

Foto Tanjug
U intervenciji je učestvovala i Hitna pomoć.
-Vatrogasci su dojavu o požaru stana na prvom spratu u Ulici Milovana Gavacija primili u 20.49 sati, rekao je Hini zapovednik JVP-a Grada Zagreba Siniša Jembrih.
Požar je ugašen i u toku je raščišćavanje dima, a u gašenju su učestvovali vatrogasci JVP-a sa tri vozila, dodao je Jembrih.
BONUS VIDEO - RUSIJA: Visokoprecizna snajperska puška Astarta predstavljena na forumu Armija-2023
Preporučujemo


SAOBRAĆAJNA NESREĆA U HRVATSKOJ: Kvad sletio sa puta, dve osobe prevezene u bolnicu
11. 09. 2023. u 16:57

HRVATSKA POSLALA NOTU CRNOJ GORI: Vratite Hrvatima imovinu u Tivtu i Dobroti
HRVATSKA je poslala Crnoj Gori diplomatsku notu, tražeći od nje da vrati imovinu pripadnicima hrvatske manjine u gradovima Tivat i Dobrota, preneli su hrvatski mediji.
09. 10. 2025. u 08:02

BRITANCI U STRAHU: "Isplivali tajni dokumenti, Putin planira nuklearni napad na 32 lokacije u Evropi"
KAKO strahovi od pretnje koju Rusija predstavlja evropskoj bezbednosti nastavljaju da rastu, zabrinutost zbog šireg konflikta i nuklearnog oružja i dalje tinja. Vladimir Putin redovno maše "nuklearnim sabljama" od kako je Rusija u februaru 2022. napala Ukrajinu, upozoravajući Zapad zbog njegove podrške Kijevu, piše britanski Express.
08. 10. 2025. u 07:55

"OTEĆE VAM DECU! Mirjana Bobić Mojsilović upozorila roditelje
"ZATO, roditelji, dok još nije kasno, zgrabite svoju decu i zabavite ih sami!"
09. 10. 2025. u 10:15
Komentari (0)