DAMATIČNA NOĆ U TUZLI, TEŠKO POVREĐENO 5 OSOBA: U sudaru učestvovala dva automobila
U TUZLI je noćas oko 01.10 u Ulici 18. hrvatske brigade, došlo do teške saobraćajne nesreće u kojoj su učestvovala dva vozila, “tojota” i “mercedes”.
Foto: Shutterstock/Ilustracija
Povređeno je ukupno sedam osoba, od čega je pet osoba zadobilo teške telesne povrede konstatovane od strane lekara UKC Tuzla, gde su zadržani na daljem lečenju. Uviđaj su uz prisustvo i pod nadzorom kantonalnog tužioca obavili policijski službenici OKP PU Tuzla – saopšteno je iz MUP TK, piše Avaz, a prenosi Srpskainfo.
U toku je daljnji rad na dokumentovanju navedene saobraćajne nesreće.
BONUS VIDEO:
ANTISRPSKA I ANTIDRŽAVNA KAMPANjA NA DELU: Ovako su Šolakovi mediji izveštavali o sastanku u Briselu
Preporučujemo
NESREĆA NA ZRENjANINSKOM PUTU: Autom pokosio ženu, hitno prevezena na reanimaciju
16. 09. 2023. u 21:10
DA LI TURSKI VOJNI MUZEJ KRIJE "SRPSKI MAČ" OBILIĆA: Baron de Tot ostavio svedočanstvo da je oružje kojim je ubijen sultan Murat lično video
BARON Fransoa de Tot, francuski oficir, diplomata i špijun, vojni savetnik sultana Mustafe Trećeg i Abdula Hamida Prvog video je oko 1769. mač Miloša Obilića i svedočanstvo o tome ostavio u svojim memoarima, navodi se u mnogim radovima turskih naučnika.
01. 02. 2026. u 14:52
"ANUŠKA JE VEĆ PROLILA ULjE..." Medvedev: Zelenski je osuđen na propast
ŠEF kijevskog režima Vladimir Zelenski je osuđen na propast, izjavio je zamenik predsednika Saveta bezbednosti Ruske Federacije Dmitrij Medvedev medijima.
01. 02. 2026. u 14:56
"UBIĆU SE, HOROR!" Marija otkrila dugo čuvanu tajnu: "Rođena sam bez..."
"JA ću da se ubijem, znači horor!"
01. 02. 2026. u 09:13
Komentari (0)