DRAMA U HRVATSKOJ: Grupa ljudi gurnula dete pod automobil dok su šetali drumom
U ZAJČIĆEVOJ ulici u Ivanić Gradu juče je oko 19.40 sati maloletnik pao pod automobil nakon što ga je neko gurnuo.

Foto: Printskrin/Jutjub/MUP HR
Kako prenosi 24sata, grupa ljudi, među kojima je bila i maloletna osoba, kretala se uz ivicu kolovoza na mestu gde nema trotoara.
U jednom trenutku je nepoznata osoba odgurnula maloletnika koji je podleteo pod automobil marke folksvagen golf zagrebačkih registracija kojim je upravljao 38-godišnji vozač.
Maloletniku je lekarska pomoć pružena u KBC-u Zagreb gde su mu utvrđene teže povrede noge.
BONUS VIDEO: VIDEO SA MESTA UŽASA U NIŠKOJ BANjI: Dečak pronađen mrtav - policija na terenu

ŠOJGU UPOZORAVA: Taj potez bi mogao dovesti do trećeg svetskog rata
SEKRETAR Saveta bezbednosti Rusije Sergej Šojgu upozorio je da bi uvođenje mirovnjaka na istorijske teritorije Rusije moglo dovesti do trećeg svetskog rata.
24. 04. 2025. u 19:46

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

USTAŠLUK NA DELU I Hrvatski kardinal veliča Tompsona - totalno ludilo u Hrvatskoj
KOLIKO je Hrvatska ogrizla u mržnji prema Srbima govori činjenica da je čak i tamošnji kardinal govorio o koncertu Topsona poznatog po pesmama koje veličaju klanje Srba.
24. 04. 2025. u 17:01
Komentari (0)