JOŠ JEDNA ŽRTVA U KOČANIMA: U vatreoj stihiji stradao i golman Taneski (18)
Velika tragedija koja se dogodila rano jutros u diskoteci u Kočanima odnela je život još jednog mladog i perspektivnog sportiste.
Foto Tanjug/AP/Armin Durgut
Kako prenose štipski mediji, na spisku stradalih je i 18-godišnji Damjan Taneski, mladi golman koji je igrao za nekoliko klubova u regionu.
Taneski se u trenutku nesreće našao na kobnom mestu, ne uspevši, nažalost, da izađe kao pobednik u ovoj najvažnijoj bici, nakon koje je njegov mladi život prekinut sa samo 18 godina.
-U velikoj tragediji koja se dogodila sinoć u Kočanima, gde se zapalila diskoteka, život je izgubio i 18-godišnji golman Damjan Taneski iz Štipa. U ovoj ogromnoj tragediji izgubljeno je mnogo mladih života, a Taneski, koji je bio golman, je nažalost jedan od njih.
Tokom svoje mlade karijere, koja je tek trebalo da se razvija i stugne na cilj, igrao je za Mal Ajaks iz Štipa, bio u omladinskim kategorijama Vardara iz Skoplja, zatim bio u sastavu Bregalnice i Kit Goa iz Pehčeva“, izvestila je štipska televizija MNet.
Ministar unutrašnjih poslova Severne Makedonije Panče Toškovski rekao je večeras da je u diskoteci "Puls" u Kočanima, u kojoj je u požaru poginulo 59 ljudi, u trenutku tragedije bilo oko 500 ljudi, a da je prodato 250 karata.
Preporučujemo
POJAVIO SE POSLEDNjI SNIMAK POGINULOG ČLANA DNK: Video zapis je nastao u pomenutoj diskoteci (VIDEO)
16. 03. 2025. u 14:45 >> 14:46
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
KLANICA U KONSTANTINOVKI: Ukrajinci beže, Rusi jurišaju sa isukanim bajonetima
KOMANDANT bataljona je izjavio da ukrajinske oružane snage izbegavaju borbu lakog oružja u Konstantinovki. Prema njegovim rečima, tokom čišćenja naselja, ukrajinski vojnici pokušavaju da izbegnu blisku borbu, jer su inferiorni u odnosu na ruske jedinice u vatrenim obračunima.
01. 07. 2026. u 15:48 >> 15:55
ZELENSKI ODLAZI U ISTORIJU? Ovaj čovek ulazi u trku za predsednika Ukrajine
VALERIJ Zalužni, bivši vrhovni komandant i trenutni ukrajinski ambasador u Ujedinjenom Kraljevstvu, rekao je sadašnjem predsedniku zemlje, Volodimiru Zelenskom, da namerava da postane novi predsednik Ukrajine.
01. 07. 2026. u 15:45
JEZIV SNIMAK IZ HRVATSKE, DEVOJKE VIKALE: "Ne u autobus, ne!"
DRUŠTVENIM mrežama kruži snimak koji prikazuje zabrinjavajuću vožnju vozača kamiona.
30. 06. 2026. u 11:05
Komentari (0)