UČENICI IZ NOVOG SADA PRETUČENI U SARAJEVU: Huligani ih napali ispred pozorišta
UČENICI iz Novog Sada, koji u Sarajevu borave na razmeni, sinoć su napadnuti u Kulovića ulici ispred Pozorišta mladih, piše Raport.ba.

Ilustracija
Napala ih je grupa napadača i zadobili su lakše telesne povrede.
Policija je već privela jednog osumnjičenog, dok se za preostalim počiniocima intenzivno traga.
Premijer Kantona Sarajevo Nihad Uk, zajedno s ministrom unutrašnjih poslova Admirom Katicom, obišao je napadnute tinejdžere iz Novog Sada.
Tom prilikom, Uk je oštro osudio incident, zahtevajući hitnu istragu i procesuiranje svih odgovornih.
- Osuđujem svako nasilje, a posebno kada su meta naši gosti. Očekujem da nadležni organi brzo privedu i procesuiraju sve odgovorne. Sarajevo je otvoren i siguran grad za sve dobronamjerne ljude, i takav će ostati - poručio je on.

"TO LICE, TE USNE..." Tramp ponovo izazvao pažnju komentarom o svojoj portparolki Karolin Levit (28)
AMERIČKI predsednik Donald Tramp ponovo je dospeo u žižu javnosti zbog neobičnog komentara o izgledu portparolke Bele kuće Karolin Levit.
14. 10. 2025. u 14:48

"PLjESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO" Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton
RUSKI ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov rekao je da pamti kako je bivša američka državna sekretarka Hilari Klinton pljeskala rukama i slavila ubistvo libijskog lidera Moamera Gadafija 2011. godine i aludirao da bivši sirijski predsednik Bašar el Asad trenutno živi u Moskvi, jer su njemu i njegovoj porodici prećeni sličnim fizičkim uništenjem u Siriji.
14. 10. 2025. u 13:06

"PACOVI POBEGLI" Kako je Pavković govorio posle hapšenja u Sablji: "Najstrašniji je zatvor u otadžbini! Vojska sa atentatom na Vuka nema ništa"
NEKADAŠNjI načelnik Generalštaba Vojske Jugoslavije general Nebojša Pavković preminuo je danas u Beogradu, u 79. godini.
20. 10. 2025. u 18:59
Komentari (0)