TELO PRONAĐENO NA TROTOARU: Primetne povrede nesrećne žene
NA trotoaru ispred zgrade u Tuzli pronađeno je telo četrdesetogodišnje žene sa povredama glave, saopšteno je iz Ministarstva unutrašnjih poslova Tuzlanskog kantona.
Foto: pixabay
Na mjesto događaja upućena je patrola policije koja je potvrdila navode prijave.
Ekipa Službe hitne medicinske pomoći Doma zdravlja Tuzla pokušala je reanimaciju, ali je dežurni lekar konstatovao smrt ženske osobe, čiji je identitet utvrđen na mestu događaja.
Policija je izvršila uviđaj, a po nalogu tužioca telo je prevezeno u komemorativni centar Tuzla, gde će biti izvršena obdukcija.
(RTRS)
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTO
"TREBA ODATI PRIZNANjE VUČIĆU I SRBIJI, MORAMO ZAŠTITI SRBE OD KURTIJA" Montgomeri očitao lekciju medijima u CG o Kosovu i Metohiji
U INTERVJUU za crnogorski "Dan", Vilijam Montgomeri, bivši američki ambasador u SR Jugoslaviji, osvrnuo se na situaciju na Kosovu i Metohiji.
15. 05. 2026. u 13:16
KRAĐA VEKA U NBA! Nikola Jokić ovakvu nepravdu nije zaslužio, bruka i sramota
NBA liga donela je odluku o MVP igraču NBA lige!
17. 05. 2026. u 16:04 >> 16:14
POREKLO VOJINA ĆETKOVIĆA Rođen u Kruševcu, a koreni mu nisu iz Srbije: "Nikada se nisam odricao dedova i pradedova - ponosan sam"
"JESAM, ponosan sam na svoje poreklo."
20. 05. 2026. u 16:57
Komentari (0)