NAJGORI DAN U HRVATSKOJ: Više od 30 mrtvih za 24 sata
PREMA podacima agencija i medija u Hrvatskoj je danas zabeleženo najviše preminulih od korona virusa u jednom danu 32.

Foto: Depositphotos
Registrovano je i 1.165 novih slučajeva korona virusa.
U Zagrebu je danas registrovano više od 900 novih slučajeva korona virusa.
"Prema preliminarnim podacima, u protekla 24 sata više od 900 osoba je pozitivno na korona virus u Zagrebu", rekla je u za HRT zamenica direktora Nastavnog zavoda za javno zdravlje "Dr. Andrija Štampar" Sandra Šikić.
Zagrebački gradonačelnik Milan Bandić rekao je da je u glavnom gradu Hrvatske od otprilike 950 testiranih oko 920 pozitivno, prenosi portal Indeks.
Tačni podaci biće objavljeni oko 10.45 kada će biti održana pres konferencija zagrebačkog stožera.
rs.sputniknews.com
Preporučujemo

CRNE PROGNOZE ZA HRVATSKU: Realno 3.000 zaraženih za nekoliko dana, posle pad
29. 10. 2020. u 21:23

HRVATSKI MEDIJI: Hajka na doktorku zbog pisma o uslovima u KB Dubrava
27. 10. 2020. u 17:27

BUKTI RAT NA RELACIJI BUDIMPEŠTA-ZAGREB Sijarto Plenkoviću: Ti si lažov, hoćeš preko nafte da profitiraš od rata u Ukrajini!
ODNOSI između Mađarske i Hrvatske dodatno su se zaoštrili nakon što je mađarski ministar spoljnih poslova Peter Sijarto optužio Zagreb za ratno profiterstvo. Hrvatski državni vrh je u petak oštro odbacio optužbe, a premijer Andrej Plenković uzvratio je nazvavši Sijarta "izuzetno bezobraznim".
27. 09. 2025. u 12:25

AMERIKANCI ODUŠEVLjENI VUČIĆEM! Pljušte komentari nakon gostovanja na Njuzmaksu: "Hoćemo ga kod Takera, divno je čuti ovog mudrog čoveka"
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić gostovao je sinoć na američkoj televiziji Njuzmaks, a njegovo gostovanje privuklo je veliku pažnju američke javnosti.
27. 09. 2025. u 11:29

"POČIVAJ U MIRU" Bajić se oprostio od dragog kolege: "Neka ti je večna slava"
GLUMAC, reditelj i profesor glume Enver Petrovci preminuo je u 72. godini, 22. septembra.
27. 09. 2025. u 09:35
Komentari (0)