UŽAS KOD OSIJEKA: Mladić (20) nožem izbo oca i majku, roditelji prevezeni u bolnicu sa teškim povredama
Dvadesetogodišnji mladić uhapšen je nakon što je u Valpovu nožem nasrnuo na 54-godišnjaka i 51-godišnju ženu.
Foto: EPA
Mladić je osobe ranio u 13.15 časova.
Portal "Indeks" neslužbeno saznaje da je mladić nožem izbo svoje roditelje.
On je uhapšen u 13.30 časova, 15 minuta od napada.
- Dvadesetogodišnjak je 54-godišnjaku i 51-godišnjakinji zadao nekoliko povreda koje su nakon što su prevezeni u KBC Osijek okvalifikovane kao teške. Uviđaj je obavila ekipa PU osječko-baranjske i sada kreće kriminalističko ispitivanj - rekli su u osječko-baranjskoj policiji.
Preporučujemo
MAJKU UBIO U KUĆI, A SEBE U ŠIPRAŽJU: Motiv porodične tragedije u beogradskom naselju Kotež zasad nepoznat istražiteljima
15. 09. 2020. u 07:51 >> 07:51
ZELENSKI SA PRVE LINIJE FRONTA POSLAO PORUKU OČAJA: Rusa je sve više i više! Situacija teška i komplikovana
PREDSEDNIK Ukrajine Volodimir Zelenski je izjavio da je situacija na frontu teška i komplikovana i da se povećava broj ruskih snaga.
20. 12. 2025. u 07:09
RUSI ĆE NAPASTI EU MNOGO RANIJE: Veliko upozorenje iz Ukrajine, poznata godina i glavna meta
RUSIJA je pomerila svoje planove za direktnu agresiju sa 2030. na 2027. godinu, a Evropa je sve glasnija o riziku od direktnog sukoba, u kojem bi se baltičke države mogle naći pod okupacijom.
20. 12. 2025. u 09:41
Objavljeni INTIMNI kadrovi Melanije Tramp iz KUPATILA - i to ZLATNOG! Donald je pitao da li je videla, ona mu odgovorila (VIDEO)
MELANIJA je besprekorno stilizovana – šeširi, štikle, frizura – sve je u skladu sa njenim hladnim i kontrolisanim imidžom
19. 12. 2025. u 19:01
Komentari (0)