SNIMAK TUČE PENZIONERA POSTAO HIT U REGIONU: Starci se pesničili kod kase, dok se ceo supermarket smejao (VIDEO)
SNIMAK nadzorne kamere na kojem se vide dva starija muškarca kako se tuku na blagajni supermarketa u Osijeku počeo je ovih dana da se deli na društvenim mrežama.
Foto: Printskin
Video se pojavio na Fejsbukstranici Osijek u srcu, a korisnik koji ga deli izjavio je da je napravljen na pijaci na glavnom osječkom trgu.
- Kad starac poludi - prokomentarisao je pored posta.
Na video snimku vidimo kako su se dva protivnika našla na kasi, a nakon kraće rasprave počeli su da se guraju, a onda su počeli ozbiljniji udarci. Gurali su se i udarali.
Takođe može se videti kako kasirka pokušava da ih smiri rečima, a u jednom trenutku stiže još jedan radnik koji je prekinuo tuču i isterao ih iz prodavnice.
Na snimku se ne čuje zvuk iz prodavnice, ali čuju se komentari ljudi koji gledaju snimke nadzorne kamere i umiru od smeha.
Preporučujemo
RAT NA BLISKOM ISTOKU: Oboren još jedan američki avion! Vojska SAD pobegla iz baza u hotele; Tramp želi iransku naftu!
26. 03. 2026. u 06:58 >> 18:10
"TEK ĆETE VIDETI NA VIDOVDAN ŠTA IMAMO DA POKAŽEMO" Vučić: Samo su nam jednu raketu videli, pola sveta okrenuše naopačke
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić tokom posete Kuli istakao je da će na Vidovdan vojska pokazati novo naoružanje.
26. 03. 2026. u 15:56
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
MOSKVA OTKRILA UKRAJINSKU ZAMKU: Kijev podlim potezom hteo da onesposobi ruske vojnike - FSB zaplenio pošiljku iz Poljske
UKRAJINSKE specijalne službe su isporučile uloške za cipele sa ugrađenim eksplozivnim napravama jedinicama Oružanih snaga Ruske Federacije, saznao je „Militarny“ od izvora u jednoj od specijalnih službi. Prema rečima izvora, operativci su uspeli da izgrade mrežu za isporuku uz pomoć ruskih dobrovoljaca, a prve isporuke su se dogodile početkom marta. Broj predmeta se navodno meri desetinama hiljada.
26. 03. 2026. u 12:34
Komentari (0)