INTERENET U 60 SEKUNDI: Pošalje se 200 miliona imejlova, a 69 milona poruka na "fejsu"
TOKOM samo jednog minuta, širom sveta, se pošalje oko 200 miliona imejlova i 69 miliona poruka preko "Fejsbuka" i "Vocapa". "Jutjub" objavi oko 500 sati raznih sadržaja, a "Instagram" 695.000 storija.
Foto: EPA
Ovo su neki od rezultata analize Interneta i njegovog uticaja na čovečanstvo, koji je uradio Svetski ekonomski forum.
Kako se navodi, za 60 sekundi "Linkendin" poveže 9.000 poslovnih partnera, na Tinderu se desi dva miliona "svajpova", na "Netfliksu" film ili seriju istovremeno gleda 28.000 ljudi, dok se na Tivteru pojavi 200.000 objava.
Preporučujemo
TRAMP HITNO POZVAO PUTINA: Razgovor trajao sat vremena
RUSKI predsednik Vladimir Putin razgovarao je telefonom sa američkim kolegom Donaldom Trampom.
09. 03. 2026. u 20:34
ŠOK ISTRAGA AMERIKANACA: Evo ko je gađao iransku školu u kojoj su poginule devojčice
AMERIČKI vojni istražitelji veruju da je verovatno da su američke snage odgovorne za napad na iransku školu za devojčice u kojem je u subotu poginulo više desetina dece, ali još nisu doneli konačan zaključak niti su završili istragu, rekli su za Rojters dvojica američkih zvaničnika.
06. 03. 2026. u 08:23
NOVI EKSPLICITNI SNIMCI MIRJANE PAJKOVIĆ: Policija sumnja KO je na snimku, drugi muškarac - odmah saslušana
RANIJE je objavljen i video za koji je deo medija napisao da je snimljen u prostorijama Vlade. Tim povodom oglasili su se iz Vlade Crne Gore, i demantovali te navode.
07. 03. 2026. u 22:55 >> 23:05
Komentari (0)