ANTONIO GUTEREŠ U SAMOIZOLACIJI: Generalni sekretar UN bio u kontaktu sa osobom pozitivnom na kovid 19

GENERALNI sekretar UN Antonio Gutereš nalazi se u samoizolaciji do sutra, pošto je bio u kontaktu sa jednim zvaničnikom UN koji je pozitivan na korona virus.

АНТОНИО ГУТЕРЕШ У САМОИЗОЛАЦИЈИ: Генерални секретар УН био у контакту са особом позитивном на ковид 19

Foto:; EPA

Gutereš (72) nema nikakve simptome infekcije, izjavio je zamenik portparola generalnog sekretara Farhan Hak danas, prenosi TASS.

Hak je rekao da je prvi test Gutereša pokazao negativan rezultat.

- Iz predostrožnosti Gutereš je otkazao sve svoje aktivnosti i radiće od kuće sve dok se ne testira sutra - rekao je Hak.
 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

Prvi snimci sa mesta ubistva Darka Veskovića zvanog Prika