UKLONITE NACISTIČKI OLOŠ ODAVDE: Solovjev izbacio iz studija bivšeg ukrajinskog poslanika (VIDEO)
TV voditelj Vladimir Solovjev izbacio je iz svog studija bivšeg narodnog poslanika Ukrajine Aleksandra Kovtunenka.
Foto: Printskrin/Rossiя 1/ ilustracija
Sukob je izbio tokom rasprave o zločinima ukrajinskih nacionalista tokom Velikog otadžbinskog rata. Ukrajinski stručnjak je pokušao da opravda postupke Bandere i Šuheviča, što je izazvalo ogorčenje Solovjeva.
- Obezbeđenje, uklonite nacistički ološ odavde i predajte ga trupama NKVD-a (tajna policija SSSR-a) na pogubljenje - rekao je Solovjov.
Pored toga, voditelj je dodao da su njegovi preci bili žrtve ukrajinskih nacionalista koji su ljude žive zakopavali u zemlju.
Preporučujemo
RAT U UKRAJINI: Oružane snage Ukrajine granatirale Novu Kahovku, aktivirana ruska PVO
02. 10. 2022. u 07:35 >> 18:17
Sada je definitivno puklo savezništvo SAD i Ukrajine: Zelenski uradio nešto nezamislivo
UKRAJINSKO rukovodstvo, nakon više od godinu dana napora da održi stabilne odnose sa administracijom predsednika SAD Donalda Trampa, javno je priznalo krah dosadašnjeg partnerstva.
20. 04. 2026. u 20:41
Mađar bi da hapsi Putina i Netanjahua: "Zakon je jasan, to je obaveza"
BUDUĆI mađarski premijer Peter Mađar izjavio je da će se njegova zemlja ponovo pridružiti Međunarodnom krivičnom sudu i biti spremna da sprovodi naloge za hapšenje, uključujući i onaj koji se odnosi na izraelskog premijera Benjamina Netanjahua.
20. 04. 2026. u 20:04
"Potvrđena idiotkinja!" Rus izvređao Melonijevu, Italija uputila protest: "Fašistički ološ, izdala birače"
ITALIJA je uputila oštar protest Rusiji nakon uvredljivih izjava ruskog TV voditelja na račun premijerke Đorđe Meloni, dok joj je predsednik države pružio podršku i osudio skandalozne komentare.
22. 04. 2026. u 08:44
Komentari (2)