DRAMA U ITALIJI: Srušila se trospratnica, traje potraga za preživelima (VIDEO)
NAJMANjE dvije osobe izvučene su žive iz ruševina trospratne zgrade koja se danas urušila u predgrađu italijanskog grada Napulja, dok traje potraga za eventualnim drugim preživelima.
Foto: Printskrin
Iz ruševina zgrade u naselju Tore del Greko prvo je spašena žena, a ubrzo potom je pronađen još jedan preživeli, prenosi italijanska novinska agencija ANSA.
Policija i vatrogasci pretražuju ruševine u potrazi za eventualnim preživelim ili žrtvama.
Nije poznato koliko je ljudi bilo unutar i u okolini zgrade kada se srušila.
BONUS VIDEO: ŠTRAJK U NEMAČKOJ: Socijalni radnici traže povećanje plata
Preporučujemo
AJA JUNG DOBILA NAGRADU ZA DOPRINOS KULTURI: Priznanje joj uručio gradonačelnik Napulja
04. 07. 2023. u 15:05
DRAMATIČNO UPOZORENjE ORBANA: Situacija je opasna, Evropa je na pragu rata
MAĐARSKI premijer Viktor Orban izjavio je danas da je situacija opasna i da je Evropa na pragu rata.
15. 11. 2025. u 18:52
ZELENSKI ALARMIRAO EVROPU: Rusija će pokrenuti veliku agresiju na kontinent, poznata i godina
UKRAJINSKI predsednik Volodimir Zelenski tvrdi da Rusija planira da pokrene veliku agresiju na evropskom kontinentu 2029. ili 2030. godine, navodeći da na to ukazuje povećana ruska proizvodnja oružja.
13. 11. 2025. u 10:54
Policija uletela na svadbu, HAPSI MLADU - a tek objašnjenje! Ovo je LUDNICA (VIDEO)
ČAK i na najlepšim svadbama ponekad se dese nepredviđene situacije, sitne greške ili čak veći incidenti.
14. 11. 2025. u 16:23
Komentari (0)