NEVREME U RUSIJI: Bez struje u Vladivostoku ostalo više od 6.000 ljudi
OKO 6,5 hiljada stanovnika ostalo je bez struje zbog nevremena u Vladivostoku.
Foto: Profimedia
Bez struje je ostalo oko 6,5 hiljada ljudi, prenose RIA Novosti.
Napominje se da je hitan nestanak struje zabeležen u 38 kuća, od kojih je 18 višestambenih i 20 privatnih.
Ranije je lider Vladivostoka Konstantin Šestakov savetovao poslodavce da 29. avgusta skrate radno vreme, a 30. avgusta prebace radnike na udaljenu lokaciju zbog nepovoljnih vremenskih prognoza.
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
HITNO SE OGLASIO PREDSEDNIK FINSKE: Priznao da li se zemlja suočava sa vojnom pretnjom
15. 05. 2026. u 12:31
"TREBA ODATI PRIZNANjE VUČIĆU I SRBIJI, MORAMO ZAŠTITI SRBE OD KURTIJA" Montgomeri očitao lekciju medijima u CG o Kosovu i Metohiji
U INTERVJUU za crnogorski "Dan", Vilijam Montgomeri, bivši američki ambasador u SR Jugoslaviji, osvrnuo se na situaciju na Kosovu i Metohiji.
15. 05. 2026. u 13:16
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
FARMER OSTAVIO 5 KRAVA NA PUSTOM OSTRVU: 130 godina kasnije naučnici nisu mogli da veruju šta vide
PRIČA o pet krava ostavljenih na izolovanom ostrvu Amsterdam u Južnom okeanu prerasla je u jedno od najneobičnijih poglavlja moderne biologije.
14. 05. 2026. u 14:24 >> 20:55
Komentari (0)