JEREVAN OBJAVIO NOVE PODATKE: Iz Nagorno Karabaha u Jermeniju do sada stiglo 377 izbeglica
UKUPNO 377 izbeglica iz Nagorno-Karabaha izbeglo je u Jermeniju danas do 18:00 po lokalnom vremenu, prenosi jermenska medijska platforma CivilNet pozivajući se na vladu Jermenije.
Foto: EPA
Prema informacijama izveštača Rojtersa, na stotine jermenskih izbeglica iz Nagorno Karabaha nedavno je stiglo u jermenski grad Goris blizu granice sa Azerbejdžanom.
Britanska agencija je prethodno javila da se nekoliko automobila sa izbeglicama približilo centru za pomoć u jermenskom pograničnom selu Kornidžor.
Ranije danas, CivilNet je objavio fotografije i video zapise na kojima se, kako tvrdi, vide jermenske izbeglice koje su stigle u Jermeniju iz Nagorno-Karabaha.
BONUS VIDEO: SITUACIJA JE NEPODNOŠLjIVA“ - Meštani Grčke Tesalije u očaju nakon razorne oluje Danijel
Preporučujemo
SITUACIJA ZA SADA STABILNA: Najavljeni pregovori lidera Jermenije i Azerbejdžana
24. 09. 2023. u 16:06
LAVROV O SITUACIJI U JERMENIJI: Prozapadni lobi radi na potkopavanju uticaja Rusije
24. 09. 2023. u 08:20
BAJATOVIĆ OTKRIO POTENCIJALNE KUPCE NIS-A: "Ruski kapital mora da bude anuliran"
DIREKTOR Srbijagasa Dušan Bajatović izjavio je večeras da prodaju NIS-a Rusima 2008. ne vidi kao loš poslovni potez, ali da ruski kapital u toj kompaniji mora da bude anuliran, jer NIS mora da nastavi da radi, a kao potencijalne kupce NIS-a vidi subjekte iz arapskih zemalja, ali ne isključuje ni evropske, ili američke kompanije.
18. 11. 2025. u 22:27
ZELENSKI ALARMIRAO EVROPU: Rusija će pokrenuti veliku agresiju na kontinent, poznata i godina
UKRAJINSKI predsednik Volodimir Zelenski tvrdi da Rusija planira da pokrene veliku agresiju na evropskom kontinentu 2029. ili 2030. godine, navodeći da na to ukazuje povećana ruska proizvodnja oružja.
13. 11. 2025. u 10:54
TAJ MALI ŽUT BIKINI: Teniserke zapalile net fotkama sa plaže
ARINA Sabalenka i Paula Badosa su u žiži.
18. 11. 2025. u 11:34
Komentari (0)