KIJEV PITA GDE SU PARE, AMERIKA OBEĆAVA "DOGODINE, BRO": Medvedev zbija šale na račun Ukrajine
ZAMENIK predsednika Saveta bezbednosti Rusije Dmitrij Medvedev šaljivo se osvrnuo na odluku američkog predsednika Džozefa Bajdena da potpiše nacrt zakona za finansiranje vlade koji ne uključuje dodatnu finansijsku pomoć Ukrajini, ali ni Izraelu.

EPA/ALEXANDER ASTAFYEV / SPUTNIK
Kako se u svakoj šali krije malo istine, Medvedev je u stvari aludirao na lažna obećanja američkog političkog vrha koji radi jedino u svoju korist, uglavnom nauštrb drugih.
Podelio je mim na kome Ukrajinac pita američkog gospodina sa lulom u ustima "Kako tako? Gde su pare?", a Amerikanac mu kroz širok osmeh sa svim zubima odgovara "Dogodine, burazeru".
Sinoć, na marginama svečane večere u San Francisku, gde su se okupili lideri Azijsko-pacifičke ekonomske saradnje (APEK), Bajden je potpisao nacrt zakona za finansiranje vlade koji ne uključuje dodatnu finansijsku pomoć Izraelu niti Ukrajini, saopštila je Bela kuća.
Prethodno je projekat podržao Senat, a Predstavnički dom Kongresa odobrio je dokument 14. novembra.
BONUS VIDEO: RUSKA PACIFIČKA FLOTA - Izvođenje vežbe odbrane Severnog morskog puta
(RT)
Preporučujemo

NEMA PARA ZA IZRAEL I UKRAJINU: Bajden potpisao - Uskraćena dodatna pomoć
17. 11. 2023. u 08:23

ZELENSKI BESAN: Evo šta je rekao o ruskoj delegaciji u Istanbulu
UKRAJINSKI predsednik Volodimir Zelenski stigao je danas u tursku prestonicu, Ankaru, na sastanak sa turskim predsednikom Redžepom Tajipom Erdoganom, dok se u Istanbulu očekuje da ruski i ukrajinski zvaničnici odvojeno počnu mirovne pregovore.
15. 05. 2025. u 11:55

AMERIČKI MEDIJI OTKRIVAJU: Rusiju će na pregovorima u Istanbulu predstavljati ova dva zvaničnika
VISOKI bivši zvaničnik Kremlja, koji je želeo da ostane anoniman zbog osetljivosti teme, rekao je da će Rusiju na predstojećim pregovorima u Istanbulu predstavljati ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov i savetnik predsednika za spoljnu politiku, Jurij Ušakov, objavio je list Vašington post.
14. 05. 2025. u 09:19

PREMEŠTENI BATINI POSMRTNI OSTACI: Nije više u Aleji - ostvarila mu se velika želja, evo GDE sada počiva
VELIMIR Bata Živojinović bio je jedan od najvećih glumaca na prostorima nekadašnje Jugoslavije. Mnogi su ga poštovali i van Srbije. Dobitnik je brojnih priznanja, mnogim mladim glumcima je bio uzor.
15. 05. 2025. u 12:10
Komentari (0)