"HVALA PUTINU" Hamas oslobađa Ruse u znak zahvalnosti ruskom predsedniku

Новости онлајн

29. 11. 2023. u 14:06

PRIPADNICI palestinskog pokreta Hamas planiraju u sredu da puste više građana Rusije u znak zahvalnosti ruskom predsedniku Vladimiru Putinu, saopštio je član Politbiroa pokreta Musa Abu Marzuk.

ХВАЛА ПУТИНУ Хамас ослобађа Русе у знак захвалности руском председнику

Foto: Eks printskrin/Sprinter

"Nismo oslobodili nijednog Izraelca koji se nalazi u Gazi, osim Rusa Rona Krivoja, kojeg smo pustili u znak zahvalnosti pokreta prema stavu ruskog predsednika Putina. Danas će još nekoliko Rusa biti pušteno, što je van okvira sporazuma o primirju“, napisao je on na društvenoj mreži Iks (bivši Tviter).

Izraelska televizija Kan, pozivajući se na visokog člana Hamasa, izvestila je da će grupa osloboditi dva taoca sa ruskim državljanstvom. U okviru sporazuma sa Izraelom o privremenom prekidu vatre, Hamas će osloboditi devet Izraelaca, piše Tajms of Izrael.

(Sputnjik)

BONUS VIDEO:

VUČIĆ JE ŽRTVA MEDIJSKOG TERORA: Više od 110 sati negativnog programa o predsedniku

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
PLJESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton

"PLjESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO" Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton

RUSKI ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov rekao je da pamti kako je bivša američka državna sekretarka Hilari Klinton pljeskala rukama i slavila ubistvo libijskog lidera Moamera Gadafija 2011. godine i aludirao da bivši sirijski predsednik Bašar el Asad trenutno živi u Moskvi, jer su njemu i njegovoj porodici prećeni sličnim fizičkim uništenjem u Siriji.

14. 10. 2025. u 13:06

Komentari (0)

ĐOKOVIĆ DONEO ŠOK ODLUKU: Ovo je malo ko očekivao pred kraj sezone