KOMŠIJSKA SVAĐA ZAVRŠILA PUCNJAVOM: Muškarac ranjen hicem iz pištolja

Дејана Калинић
Dejana Kalinić

29. 04. 2024. u 19:45

NEDALEKO od grada Kana na jugu Francuske 36-godišnji muškarac ranjen je u petak uveče hicem iz pištolja nakon komšijske tuče, saopštila je danas francuska policija.

КОМШИЈСКА СВАЂА ЗАВРШИЛА ПУЦЊАВОМ: Мушкарац рањен хицем из пиштоља

Foto: Profimedia/Ilustracija

Svađa između komšija koja je izbila pod još nerazjašnjenim okolnostima prerasla je u pucnjavu, kada je u petak oko 20 sati, u naselju Le Pens u Kanu 23-godišnji muškarac, meta napada, odlučio da odgovori na najnasilniji način, prenosi pariski Figaro.

Naoružan poluautomatskim pištoljem, otvorio je vatru na jednog od navodnih napadača, 36-godišnjeg muškarca i pogodio ga u butinu.

Upucani muškarac je nedugo nakon ranjavanja medicinski saniran i njegov život nije u opasnosti.

Mladog muškarca koji je pucao policija je uhvatila na licu mesta i on je ispitan zbog pokušaja ubistva, a zatim je pušten na slobodu i stavljen pod sudski nadzor.

Tužilaštvo je zatražilo njegovo pritvaranje, a do suđenja mu je zabranjeno da se vraća u svoje prebivalište.

Istraga je takođe otvorena kako bi se utvrdile okolnosti komšijske tuče i tačna priroda sukoba, posebno imajući u vidu da se većina učesnika u sukobu poznaje "više od 20 godina", preneo je regionalni dnevni list Nis maten.

BONUS VIDEO: RUSKA FLOTA: Vežbe gađanja u Japanskom moru

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ORBAN OTKRIO ŠOK DETALJE: Odbio sam poziv Klintona da uđem u rat sa Srbijom 1999. godine

ORBAN OTKRIO ŠOK DETALjE: Odbio sam poziv Klintona da uđem u rat sa Srbijom 1999. godine

MAĐARSKI premijer Viktor Orban izjavio je da je 1999. godine, tokom svog prvog premijerskog mandata, dok su trajali sukobi u AP Kosovu i Metohiji i NATO agresija, dobio poziv od tadašnjeg američkog predsednika Bila Klintona da Mađarska otvori drugi front i napadne Srbiju ili "bar da puca iz Mađarske preko Vojvodine sve do Beograda", ali da je odbio takav poziv, preneo je danas Telex.

09. 02. 2026. u 11:13

Komentari (0)

SUBOTIČANIN ISPISAO JEDNU OD NAJLUĐIH PRIČA U ISTORIJI SPORTSKOG KLAĐENJA:  Tri dobitna tiketa u SOCCERBETU – 30 miliona dinara!