RUSKA vojska će uskoro osloboditi Časov Jar i Kupjansk, piše portal „Njuzvik“.
Povezane vesti
"UKRAJINU PODELITI NA DVE DRŽAVE!" Žirinovski je ovako crtao novu mapu Evrope: Nova zemlja može biti primljena u NATO i EU
NEKADAŠNjI lider LDPR Vladimir Žirinovski smatrao je da bi podela Ukrajine na dve države doprinela okončanju rata u Donbasu.
15. 02. 2026. u 17:00
ZELENSKI KOD MAKRONA: Spremaju se nove sankcije Rusiji?
Naša podrška neće oslabiti, poručio je francuski predsednik Emanuel Makron gostu u Jelisejskoj palati, ukrajinskom predsedniku Vladimiru Zelenskom.
13. 03. 2026. u 14:36
RAKETAMA I DRONOVIMA NAPADAJU CIVILE Glavni obaveštajac RF Bortnikov: Operacije protivnika složenije, ali Rusija je spremna da odgovori
RUSIJI je objavljen diverzantsko-teroristički rat u kom neprijatelj pokušava, ne samo da izvede precizne udare, već neselektivno, raketama i bespilotnim letelicama, napada i civilno stanovništvo. Reč je o pravom "drugom frontu" u ruskoj pozadini.
10. 03. 2026. u 15:09
STARMER NEĆE SUSRET S PUTINOM: Evropski lideri predložili, Britanac odbio - Kremlj reagovao: "Destruktivan stav Londona"
BRITANSKI premijer Kir Starmer ne planira da razgovara sa ruskim predsednikom Vladimirom Putinom, kako su to predložili francuski predsednika Emanuel Makron i italijanska premijerka Đorđa Meloni, rekao je u petak portparol Dauning strita.
16. 01. 2026. u 22:00
RUSI O SITUACIJI U KUPJANSKU: Grad je pod našom kontrolom, ofanziva Ukrajinaca bez uspeha
MINISTAR odbrane Rusije Andrej Belousov obišao je komandni punkt grupe „Zapad“. Komandant grupe je podneo raport o aktivnostima jedinica.
16. 01. 2026. u 15:29
Najnovije iz rubrike
USKORO SASTANAK O ORMUSKOM MOREUZU: Oglasio se načelnik Generalštaba francuske vojske
NAČELNIK Generalštaba francuskih oružanih snaga general Fabijen Mandon održaće "uskoro" tehnički video sastanak sa načelnicima vojski zemalja koje žele da doprinesu obnavljanju pomorske plovidbe u Ormuskom moreuzu, izjavio je danas neimenovani francuski vojni zvaničnik.
25. 03. 2026. u 17:32
TEHERAN JOŠ NIJE FORMALNO ODBACIO TAJ PREDLOG: Visoki zvaničnik Irana otkrio detalje za Rojters
IRAN i dalje razmatra predlog Sjedinjenih Američkih Država za okončanje rata u Persijskom zalivu, uprkos tome što je prva reakcija bila negativna, izjavio je u sredu visoki iranski zvaničnik za Rojters, ukazujući da Teheran još nije formalno odbacio taj predlog.
25. 03. 2026. u 17:26
EKSPLOZIJA U KUVAJTU: Dron pogodio aerodrom
PORTPAROL Generalne vatrogasne službe Kuvajta Mohamed al Garib izjavio je danas da je u toku gašenje požara na aerodromu u Kuvajtu, koji su izazvali "neprijateljski" dronovi.
25. 03. 2026. u 17:24
RUSKI DRON POGODIO ELEKTRANU: U pitanju objekat NATO članice
DRON koji je leteo iz Rusije udario je u dimnjak elektrane na severoistoku Estonije, saopštila je u sredu ujutru Estonska služba unutrašnje bezbednosti.
25. 03. 2026. u 17:05
EGIPAT POTVRDIO: "Nivo pozadinskog zračenja stabilan uprkos regionalnim tenzijama"
MEDIJSKI centar Vlade Egipta saopštio je u sredu da nema naznaka da je u zemlji došlo do bilo kakve promene ili povećanja nivoa pozadinskog zračenja.
25. 03. 2026. u 16:56
Komentari (0)