"UKRAJINSKA AVIJACIJA ĆE PRESTATI DA POSTOJI": Najveći problem za Kijev od početka rata
RUSIJA je spremna da odgovori na udare aviona Oružanih snaga Ukrajine po svojoj teritoriji, istakao je prvi zamenik predsednika Komiteta Saveta Federacije za međunarodne poslove Vladimir Džabarov, reagujući na izveštaje o prvom vazdušnom napadu Kijeva na rusku teritoriju.
Foto: Profimedia/Ilustracija
- Mislim da su u zabludi. Mislim da ako govorimo o napadima pomoću aviona, Ukrajina će tu sigurno izgubiti. Definitivno ćemo se pripremiti za ovu novu taktiku Ukrajinaca. Mislim da će ukrajinska avijacija najverovatnije potpuno prestati da postoji - rekao je senator u razgovoru za Lenta.Ru .
BONUS VIDEO: EKVADORSKI ZATVOR - Pogledajte kako izgleda kad uđe 1000 vojnika
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
TRAMP POTPISAO NAREDBU 13219: "Dejtonski sporazum i Rezolucija 1244 se moraju poštovati"
PREDSEDNIK Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp produžio je danas vanredno stanje na nacionalnom nivou u vezi sa Zapadnim Balkanom, u skladu sa Zakonom o međunarodnim vanrednim ekonomskim ovlašćenjima, objavljeno je danas na sajtu Federalnog registra SAD.
24. 06. 2026. u 17:38 >> 17:45
UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum
KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.
24. 06. 2026. u 18:41
UMRLA JE U BOLOVIMA, U 47. GODINI Njenu smrt Miloš nikada neće prežaliti: "Bolest je brzo napredovala"
"BOLEST je brzo napredovala. Za samo sedam godina ona je legla u krevet i bila je nepokretna do smrti."
25. 06. 2026. u 10:29
Komentari (0)